Strona głównatechnologiaMichael Kors prezentuje swój pierwszy smartwatch z Android Wear

Michael Kors prezentuje swój pierwszy smartwatch z Android Wear

AUTOR

Kategorie

Smartwatch to stosunkowo nowy produkt na rynku i musi minąć jeszcze trochę czasu, aż stanie się bardziej popularny w większej ilości krajów. Coraz częściej firmy niezwiązane ściśle z technologią również próbują swoich sił w tej branży. Jedną z takich marek jest Michael Kors, który zaprezentował właśnie swoją linię zegarków zwanych ACCESS. Działają one na systemie Android Wear od Google.

Michael Kors Access ma jasno określoną grupę docelową – wytworna wersja dla kobiet oraz sportowa wersja dla mężczyzn. Tak naprawdę istnieje ogromny wybór kolorów i odmian w ofercie , aby dopasować się do różnych upodobań. Każdy zegarek z serii Access jest zasilany przez chipset Snapdragon Wear 2100 od Qualcomm jak wskazano w komunikacie prasowym, ale nie podano też dalszych szczegółów specyfikacji. Myślę, że nie tym będą kierować się osoby chcące posiadać jeden z zegarków Michael Kors. Dla nich najważniejszy będzie przede wszystkim wygląd.

Będzie można również spersonalizować swój smartwatch Access i wybrać jeden z wariantów silikonowych, skórzanych lub metalowych. Jak można się spodziewać nie będą też one należały do najtańszych produktów. Ceny wahają się od 350 $ do 395 $.

https://www.youtube.com/watch?v=vV7_aaSKNU0

Author

Udostępnij