Strona głównatechnologiaRendery HTC U12+, pokazujące jak powinien wyglądać flagowiec

Rendery HTC U12+, pokazujące jak powinien wyglądać flagowiec

AUTOR

Kategorie

Zestaw zdjęć HTC U12+ trafił do sieci i przedstawia urządzenie, które po prostu jest ładne i eleganckie. Może wreszcie sprawić, że odwrócą się losy firmy i wielu pokocha ją na nowo. Niby jest podobne do większości dzisiejszych smartfonów, ale moim zdaniem ma to coś w sobie. Jakiś tydzień temu do sieci trafiło zdjęcie słabej jakości, które przedstawiało właśnie U12+, a na jego podstawie zostały stworzone właśnie te grafiki.

Ich autorem jest ConceptCreator i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że właśnie tak będzie wyglądał flagowiec HTC. Wyróżniać go będą minimalne ramki, szklane panele po obu stronach, czy też ciekawy układ podwójnego aparatu. Warto wspomnieć o białej kolorystyce, która może być nawet matowa, według wcześniejszych plotek.

HTC U12 + ma posiadać 6-calowym wyświetlaczem 18:9, najnowszy chipset Snapdragon 845 oraz 6 GB pamięci RAM. Pojemność może wynieść 128 GB, a bateria będzie miała 3450 mAh. Z tyłu ma się znaleźć konfiguracja aparatów 16MP + 12MP, a z przodu 8MP + 8MP.

Źródło: ConceptCreator, TechnoBuffalo

Author

Udostępnij