Strona głównaGryJaka jest najlepsza konsola do gier dla dzieci?

Jaka jest najlepsza konsola do gier dla dzieci?

AUTOR

Kategorie

Jaka jest najlepsza konsola do gier dla dzieci?

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na przenośności, wirtualnej rzeczywistości, czy grach przyjaznych rodzinie, nowe konsole do gier oferują szereg opcji, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Jeśli Twoje dzieci są w wieku, w którym rozważasz zakup konsoli do gier, teraz może być właściwy moment. Niezależnie od tego, czy chcesz wciągającej wirtualnej rzeczywistości Sony PlayStation, czy przenośności Nintendo Switch, dzisiejsze konsole oferują więcej realizmu, interaktywności i elastyczności niż kiedykolwiek wcześniej. Pytanie wciąż pozostaje: Która konsola jest najlepsza dla potrzeb Twojej rodziny?

Najlepsza dla rodzin z małymi dziećmi: Nintendo Switch/Switch Lite

Z grami takimi jak Animal Crossing: New Horizons, Super Mario Party i Ring Fit Adventure, a także fajne pakiety aktywności, takie jak Labo Toy-Con Variety Kit, Nintendo utrzymuje swoją pozycję jako najlepsza opcja dla rodzin, aby korzystać razem. Switch działa zarówno jako stacjonarna konsola, którą podłącza się do telewizora, jak i przenośne urządzenie do gier z dwoma wbudowanymi kontrolerami i ekranem dotykowym. Niedawno wydany Switch Lite, z drugiej strony, korzysta z tych samych gier, co Switch, ale jest to stricte przenośna stacja, która została zaprojektowana tylko do gry w podróży. Chociaż biblioteka Switch nie oferuje swojego udziału w dojrzałych grach, konsole zawierają kontrolę rodzicielską, dzięki czemu możesz pomóc swoim dzieciom regulować ich użycie. Sprawdź najlepsze gry na Nintendo Switch dla dzieci.

Najlepsze dla nastolatków i rodzin: Microsoft Xbox One S i Sony PlayStation 4

Mogą to być podstawowe systemy od Microsoftu i Sony, ale nadal są bardzo potężne i uruchamiają wszystkie gry, które można dostać w swoje ręce. Jedną z dużych zalet jest to, że często można znaleźć te maszyny w pakiecie z kilkoma grami, aby grać razem z systemem. Xbox One S jest lepszym wyborem dla rodzin, które już posiadają wiele gier Xbox, ponieważ będzie grać niektóre tytuły Xbox 360. Jeśli masz dość płyt zagracających rzeczy, rozważ konsolę Xbox One S All-Digital Edition, która przechowuje wszystkie gry w chmurze. Z kolei PS4 zapewnia dostęp do starszych gier z PS3 za pośrednictwem sklepu cyfrowego i usługi PS Now.

Najlepsze dla nastolatków, nastolatków i poważnych graczy: Microsoft Xbox Series X, Microsoft Xbox Series S, Sony PlayStation 5, Sony PlayStation Pro, Sony PlayStation VR

Jeśli Twoje dzieci naprawdę pasjonują się grami, to te urządzenia są najlepszym – jeśli nie jedynym – wyborem. Na wysokim poziomie cenowym i zaawansowanych funkcji są Xbox Series X i PlayStation 5, które są ultraszybkie i zapewniają superrealistyczną grafikę.

W listopadzie 2020 roku Microsoft zaprezentował dwa systemy: Xbox Series X i mniejszy Series S. Choć oba mogą grać w najnowsze tytuły, Series S został zaprojektowany jako całkowicie cyfrowy – bez napędu dyskowego – podczas gdy Series X został zaprojektowany jako najpotężniejsza konsola do gier, jaką kiedykolwiek stworzono. Obie skorzystały z przywiązania Microsoftu do wstecznej kompatybilności, co oznacza, że każda gra kupiona na dowolną konsolę Microsoftu może być odtwarzana na obu maszynach. Sprawdź nasze ulubione gry Xbox Series X/S dla dzieci.

Zastanawiasz się jaka konsola dla dzieci? Najpotężniejszy dotychczas system Sony, PlayStation 5, wystartował w listopadzie 2020 roku, jak również, stając się jednym z najbardziej poszukiwanych systemów, że sezon wakacyjny. Można było na nim grać zarówno w gry na PlayStation 4, jak i najnowsze wydania na ten system, a także prezentować obraz w rozdzielczości 4K, co oznaczało, że gracze otrzymywali zapierające dech w piersiach obrazy, gdy grali w najnowsze wydania.

Należy pamiętać, że choć na każdą konsolę jest mnóstwo gier przeznaczonych dla nastolatków i młodszych, zdecydowana większość gier na konsole Xbox i PlayStation jest intensywna i dojrzała. Wciąż jednak jest mnóstwo tytułów, które przyprawią graczy o szybsze bicie serca, niezależnie od tego, czy chodzi o maniakalny rytm Just Dance 2021, wyścigi terenowe Dirt 5, czy stadionowy hałas FIFA 21.

Author

Udostępnij