Strona głównaGryNajlepsze gry wieloosobowe na Twojego smartfona

Najlepsze gry wieloosobowe na Twojego smartfona

AUTOR

Kategorie

Najlepsze gry wieloosobowe na Twojego smartfona

Codziennie korzystamy z naszych smartfonów w celu komunikowania się z najbliższymi, surfowania po internecie, słuchania muzyki, ale również grania w przeróżne gry. Tym razem to właśnie na grach skupimy się w tym artykule. Mimo tego, że wiele osób lubi pojedynczą rozgrywkę, chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że możliwość rozłożenia jej na wielu graczy jest świetnym świetną inicjatywą pozwalającą dzielić się radością ze wspólnej gry. Gry dla dwóch graczy to świetna zabawa dlatego chcielibyśmy przedstawić Wam kilka darmowych pozycji, które bez problemu pobierzecie na Wasze systemy Android oraz iOS..

 

Gry na dwa telefony

Możliwość uruchomienia gier na naszych telefonach komórkowych nie jest aktualnie niczym nadzwyczajnym. Szeroko rozwinięta technologia pozwala nam wpaść w wir rozgrywki przy naszych ulubionych tytułach w niemal każdych warunkach. To również świetna okazja na oderwanie się od codziennej rutyny towarzyszącej nam np., podczas jazdy autobusem do pracy czy szkoły. Obecnie coraz bardziej rozwijany jest tryb multiplayer, czyli możliwość grania na tym samym serwerze ze swoimi znajomymi bądź po prostu innymi graczami. Gry na dwa telefony to doskonały sposób dla posiadaczy smartfonów, aby spędzić ze sobą nieco czasu, gdy spotkanie w cztery oczy nie wchodzi w grę.

Najlepsze pozycje gier multiplayer na smartfona

Przygotowaliśmy dla was listę gier na dwa telefony, które pozwolą Wam nie tylko na rywalizację między sobą, ale przede wszystkim na dobrą zabawę! Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi pozycjami spośród takich kategorii jak gry akcji, strategie, czy zwykłe zręcznościówki.

Adventure Quest 3D MMO RPG

To całkowicie darmowa pozycja dla miłośników gatunku MMORGP, gdzie możecie spodziewać się wielu ciekawych misji oraz opcji na grę w większym gronie. Szeroki zakres dostępnych zadań, walka z bossami, zwiedzanie ciekawych lokacji, a nawet tworzenie własnych klanów to tylko nieliczne opcje spośród wszystkich dostępnych. Ogromnym plusem tej gry jest jej wieloplatformowość. W praktyce oznacza to, że na serwerze zarówno spotkać się mogą osoby grające na telefonie komórkowym, jak i te na komputerze czy tablecie. Bez wątpienia jest to jedna z najciekawszych pozycji do sprawdzenia.

Glow Hockey 2

Kolejną pozycją, o której ciężko by było zapomnieć, jest poczciwy Glow Hockey 2. Gra polubić można już po pierwszym uruchomieniu. Zasady rywalizacji są bardzo proste. Mamy do dyspozycji dwie bramki oraz jeden krążek. Twoim zadaniem jest wgrywać z przeciwnikiem. Możesz to zrobić dzięki odpowiednim przewidywaniu ruchów oponenta, negując przy tym odpowiednim odbiciem krążka. Gra jest naprawdę emocjonująca, zwłaszcza jeżeli siedzimy obok siebie w czasie rozgrywki. Dużym atutem jest mała ilość wymaganego miejsca na dysku, co czyni instalacje wyjątkowo prostą i szybką. 

Among Us

Mimo że gra zadebiutowała w 2020 roku i swój złoty czas, jeśli chodzi o popularność, ma już za sobą to w dalszym ciągu uważamy, że nie mogło jej zabraknąć na naszej liście. Among Us stało się modna m.in. dzięki swojej unikatowości. Tytuł daje nam możliwość spotkać się na jednym serwerze w większym gronie i rywalizować z tzw. Impostorem, czyli oszustem który, udaje, że jest w naszym zespole, a tak naprawdę zrobi wszystko, aby nam przeszkodzić. Naszym zadaniem jest wykonywanie mini zadań oraz zneutralizowanie oszusta, zanim ten wyeliminuje wszystkich graczy. Jeżeli to my staniemy się oszustem, musimy zrobić wszystko, aby nie dać się złapać i wyeliminować zespół, zanim ten wykona wszystkie zadania. Najzabawniejszą częścią gry są głosowania, w których gracze otwierają dyskusję w celu wytypowania potencjalnego oszusta.

Call of Duty Mobile

Każdy z miłośników strzelanek zapewne słyszał o serii Call of Duty. Ku uciesze wielu z Was, pragniemy poinformować, że gra ma swoją mobilną wersję gdzie rywalizować może nawet 100 użytkowników w różnych trybach gry. Każdy z nich posiada swoje indywidualne zasady. Mimo tego, że tytuł jest przygotowany na smartfony to nie możne mu niczego odjąć. Grafika powala na kolana, a sama grywalność stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić tej pozycji, a jesteś fanem strzelanek, nie zwlekaj i wpadnij na mobilne serwery w celu oddania się totalnej rywalizacji z graczami z całego świata. 

 

 

Author

Udostępnij