Strona głównatechnologiaPolska cena Samsunga Galaxy Note 8 w sklepach i operatorów

Polska cena Samsunga Galaxy Note 8 w sklepach i operatorów

AUTOR

Kategorie

Wreszcie oficjalnie poznaliśmy fablet Galaxy Note 8. Podobnie jak jego poprzednik będzie on dostępny również w Europie, ale miejmy nadzieję, że obędzie się bez kłopotów i żaden z egzemplarzy nie wybuchnie w rękach użytkowników. Jest to kolejny wielki powrót na nasz kontynent, ponieważ Galaxy Note 5 nie był dostępny w Europie. Oczywiście, Galaxy Note 8 powszechnie będzie dostępny w Polsce. Znajdziemy go w ofercie operatorów oraz we wszystkich znanych sklepach.

Na wolnym rynku, w przedsprzedaży Galaxy Note 8 będzie kosztował 4299 złotych. W zestawie można upolować też stację DeX jak ma to miejsce w sklepie RTV EURO AGD czy Saturn. Note8 na razie oferowany jest w dwóch kolorach Midnight Black oraz Maple Gold. Wysyłka zamówień ma rozpocząć się 14 września, a więc pierwsze jednostki trafią w ręce użytkowników 15 września.

Poznaliśmy też ceny Galaxy Note 8 u polskich operatorów – Plus oraz Orange. Łączna cena w Plusie za samo urządzenie waha się od 4355 zł do 4359 zł. Przy najniższym pakiecie za 79,99 na 24 miesiące opłata początkowa wynosi 2199 zł, a miesięczna rata 90 złotych. Przy najwyższym abonamencie (139,99 zł) i takim samym okresie opłata początkowa wynosi 899 złotych, a rata za urządzenie 144 zł. Poniżej cała tabela:

W Orange, Galaxy Note 8 również będzie oferowany wraz ze stacją DeX. Niestety ostateczne warunki nie zostały ustalone, ale przy abonamencie 69,99 zł, rata za urządzenie wynosi 147, a więc łącznie 217 zł. Opłata początkowa to 199 złotych.

Author

Udostępnij