Strona głównaArtykułyBransoletki do dotykania się na odległość - co to?

Bransoletki do dotykania się na odległość – co to?

AUTOR

Kategorie

Bransoletka na odległość, to urządzenie, które zostało stworzone po to, abyś mógł w każdym momencie poczuć się bliżej bliskiej osoby, która nie jest obecnie w twoim zasięgu. Niezależnie od tego, czy twoja druga połówka mieszka na drugim końcu świata, czy po drugiej stronie Waszego miasta, przedstawione w tym artykule bransoletki do dotykania się na odległość pozwolą Ci poczuć się bliżej drugiej osoby. Oto kilka przykładów bransoletek na odległość:

Bond Touch

Kiedy chcesz dotknąć swojego partnera na odległość, bransoletka BondTouch jest idealnym gadżetem. Bransoletka ta posiada dwa czujniki dotyku, skórzane paski, ćwieki do zamykania bransoletki oraz narzędzie do dziurkowania. Bransoletkę możesz używać z każdym rodzajem bransoletki lub nosić ją jako zawieszkę. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem BondTouch do wyrażenia swojej miłości do partnera, możesz rozważyć zakup tego modelu dla siebie i dla Twojej drugiej połówki.

BondTouch jest przeznaczony do noszenia na nadgarstku i naśladuje wibracje ludzkiego dotyku. Jego bezprzewodowe możliwości pozwalają na prywatne i bezpieczne rozmowy z partnerem, gdy jesteś oddzielony. Urządzenie dostarczane jest z dwoma wymiennymi opaskami, dzięki czemu można zmienić swój wygląd, aby dopasować się do stylu partnera.

Baterie działają do czterech dni i można je ładować za pomocą dołączonych ładowarek USB. Bond Touch jest to rewolucyjna bransoletka, która łączy ze sobą ze sobą dwie osoby nie ważne gdzie na świecie się znajdują. Wystarczy połączyć bransoletkę z telefonem a po jej dotknięciu nasz partner lub bliska nam osoba poczuje lekkie wibracje a jego bransoletka zaświeci się przypominając mu o tobie.

uscisk

HEY

Bransoletka do dotykania się na odległość Hey łączy się z partnerem przez Bluetooth i wykorzystuje technologię haptyczną do wysyłania intymnych wiadomości. Ponieważ jest to funkcja prywatna, wiadomości każdego użytkownika są unikalne. Kiedy wyślesz wiadomość do swojego partnera, on ją otrzyma i zobaczy od razu na swoim nadgarstku. I to za darmo! Bransoletka działa poprzez delikatne ściskanie nadgarstka, a nie poprzez wytwarzanie wibracji. Na rynku nie ma innych urządzeń tego typu. Po co więc wydawać pieniądze na cokolwiek innego?

Bransoletka Hey została zaprojektowana dla par, które są w ciągłym ruchu. Nawet jeśli dzielą was tylko kilometry, możecie wysłać sobie nawzajem delikatny ścisk w drodze do pracy. Możesz nawet dać delikatny ścisk swoim dziadkom lub dalekim krewnym. Możliwości są nieograniczone. Bez względu na to, jaki jest Wasz związek, bransoletka Hey może Was zbliżyć. Tylko upewnij się, że zamówisz ją już dziś!

Aplikacja HEY

Aplikacja HEY do dotykania się na odległość to doskonały sposób, aby przyjaciele i rodzina poczuli się blisko. Symuluje ona ludzki dotyk, aby nadać nowy wymiar relacjom. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie do siebie intymnych wiadomości. Wiadomości są prywatne i wyłączne dla użytkownika. Są one wysyłane przez Bluetooth. Zaleca się korzystanie z niezawodnego połączenia Wi-Fi. Można z niej korzystać za darmo, ale należy wiedzieć, że jeśli myślisz o zakupie bransoletki HEY, prawdopodobnie wydasz całkiem sporo grosza.

Ta inteligentna bransoletka do dotykania się na odległość łączy się ze smartfonem wyposażonym w Bluetooth, a aplikacja paruje się z bransoletką HEY, aby umożliwić Ci dotknięcie innej osoby bez faktycznego dotykania jej. Kiedy dotykasz kogoś, bransoletka HEY zaciska się wokół jego nadgarstka, naśladując ludzki dotyk. Bransoletki paruje się przez Bluetooth, a kiedy partner dotyka Twojego nadgarstka, urządzenie wysyła powiadomienie do aplikacji drugiej osoby.

Apple Watch

Apple Watch ma dwie cechy, które czynią go wyjątkowym na rynku bransoletek do dotykania się na odległość: ekran dotykowy i małe pokrętło z boku. To ostatnie nazywane jest “cyfrową koroną” i działa bardziej jak pokrętło iPoda niż korona zegarka. Naciśnięcie korony powoduje przewijanie listy lub powiększenie mapy, a ponowne naciśnięcie powoduje powrót do ekranu głównego zegarka.

W przeciwieństwie do tradycyjnych opasek, opaska Apple Milanese Loop zamyka się za pomocą zapięcia motylkowego i przycisku zwalniającego link. Za pomocą magnesów dopasowuje się idealnie do nadgarstka użytkownika. Opaska jest dostępna w zwykłym odcieniu stali nierdzewnej lub w kolorze space black. Opaska Milanese Loop przypomina pocztę łańcuchową i posiada zazębiające się pętle wykonane z siatki ze stali nierdzewnej. Bransoletka Apple Watch do dotykania się na odległość ma wbudowany przycisk zwalniający, który umożliwia dodawanie lub usuwanie ogniw bez użycia specjalnych narzędzi.

Wymienne opaski

Prawdopodobnie widziałeś kolorowe wymienne opaski, które służą do dotykania się na odległość. Te bransoletki są w różnych kolorach i nadrukach, dzięki czemu możesz dostosować swoje akcesorium do swojej osobowości lub stroju.

bransoletki do dotykania się na odległość przykład

Niezależnie od tego, czy jesteś ze znaczącym innym, czy wychodzisz z przyjaciółmi, na pewno znajdziesz taki, który działa idealnie dla ciebie! A co jest jeszcze lepsze? Możesz je zmieniać co jakiś czas, więc zawsze są na czasie!

Author

Udostępnij