Strona głównaArtykuły3 Najlepsze programy szpiegowskie na telefon za darmo

3 Najlepsze programy szpiegowskie na telefon za darmo

AUTOR

Kategorie

Jeszcze nie tak dawno, bo w czasach młodości naszych rodziców, ewentualnie dziadków, urządzenia takie jak dzisiejsze smartfony byłyby traktowane niemal jak magia. Możliwość ustalenia własnej lokalizacji na powierzchni całej planety z dokładnością do kilku metrów, dostęp do niemal całej wiedzy ludzkości na wyciągnięcie ręki, czy możliwość natychmiastowego kontaktu z dowolnym człowiekiem, nawet jeśli ten jest na drugim końcu świata są niesamowite, choć na co dzień o tym nie myślimy.

Owo możliwości smartfonów, jak również fakt, że są one z nami tak mocno związane można wykorzystać do szpiegowania osoby przez lokalizacja telefonu po numerze, która się takim smartfonem posługuje. Co więcej, powstają specjalne aplikacje, które zostały zaprogramowane w tym właśnie celu. W tym artykule przedstawimy trzy takie rozwiązania, które są jednocześnie darmowe i zasługują na twoją uwagę. Poznaj więc najlepsze darmowe programy szpiegowskie android i iOS.

Aplikacja 1: mSpy

W trakcie pracy z aplikacjami szpiegującymi mieliśmy okazję przetestować wiele różnych programów w różnych wersjach i zgodnie dochodzimy do jednego wniosku. Jak na ten moment najlepsza aplikacja do śledzenia telefonu dziecka za darmo to naszym zdaniem mSpy. Wynika to z przede wszystkim z anonimowości tej aplikacji, jej bezpieczeństwa i rozbudowanych funkcji, do których należą:

  • Funkcja śledzenia lokalizacji za pomocą wbudowanego w telefon odbiornika GPS
  • Śledzenie mediów społecznościowych wraz z wiadomościami, które są za ich pośrednictwem przesyłane.
  • Powiadomienia, kiedy na telefonie pojawia się ustalone wcześniej słowo kluczowe
  • Możliwość nagrywania ekranu telefonu
  • Blokowanie aplikacji i wybranych stron internetowych

Bez Jailbreaka na iPhona

Co więcej, ta darmowa aplikacja do śledzenia telefonu może być zainstalowana na urządzeniach od apple bez konieczności stosowania tak zwanego jailbreaka, czyli usunięcia zabezpieczeń Apple, których normalnie trzeba się pozbyć, zanim zainstaluje się aplikację z trzeciego źródła.

Co prawda wersja na iPhoney jest nieco słabiej upchana funkcjami od wersji na Androida, ale wciąż jest dużo lepsza od innych, podobnych aplikacji i pozwala na śledzenie iPhona bez zgody jego właściciela.

Bez rootowania

Podobnie wygląda to na urządzeniach napędzanych Androidem. Zainstalowanie mSpy nie wymaga ingerencji w ustawienia telefonu, co nie jest wcale oczywiste w przypadku innych, podobnych, ale mniej dopracowanych aplikacji. Niektóre programy szpiegowskie na telefon za darmo wymagają zmian, które zezwalają na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł, co może zostać wykryte przez użytkownika.

Aplikacja 2: Eyezy

Drugi darmowy program do śledzenia telefonu, jaki chcemy ci polecić to Eyezy. Aplikacja ta ma podobne możliwości co wcześniej opisana aplikacja mSpy. Podobnie jak ona pozwala na bieżąco kontrolować lokalizację telefonu, odczytywać wiadomości tekstowe i uzyskać wgląd do danych telefonu, takich jak zdjęcia.

Aplikacja 3: Highstermobile

Ostatnią naszą odpowiedzią na pytanie, jak szpiegowac telefon za darmo jest aplikacja Highstermobile. Pozwala ona na monitorowanie lokalizacji telefonu przy pomocy nawigacji GPS, odczytywanie wiadomości tekstowych, wliczając w to komunikatory takiej jak messenger, Viber, Instagram czy WhatsUp oraz uzyskać dostęp do danych telefonu.

Podsumowanie

Wybierając program szpiegowski na telefon za darmo musisz skupić się przede wszystkim na poufności i bezpieczeństwie. Koszty dekonspirację będą bowiem znacznie wyższe niż koszt zakupu płatnej wersji takiego programu. Dlatego wybieraj wyłącznie sprawdzone rozwiązania i pamiętaj, że tego typu inwigilacja bez zgody osoby obserwowanej jest karalna. Jako rodzic możesz mieć wgląd do korespondencji dziecka, ale tylko jeśli masz uzasadnione podejrzenie, że dziecku może coś zagrażać.

Author

Udostępnij