Strona głównaBlogNowości na Netflixie - na co warto zwrócić uwagę? 

Nowości na Netflixie – na co warto zwrócić uwagę? 

AUTOR

Kategorie

Tradycją Netflixa stało się cykliczne wypuszczanie nowości. Choć platforma co jakiś czas uzupełnia swoją bazę o klasyki, to jednak przede wszystkim stawia na produkcje oryginalne. Tym sposobem co miesiąc możemy znaleźć świeże tytuły, aż proszące się o obejrzenie. Jakie nowości czekają na nas teraz? Zobacz najnowsze produkcje Netflixa, na które warto zwrócić uwagę.

Kryminalne wieczory z Netflixem 

Najgłośniejszą produkcją Netflixa w ostatnich tygodniach bezsprzecznie jest film dokumentalny ‘Oszust z Tindera’. Historia mężczyzny, który uwodził kobiety w sieci, a następnie wyłudzał od nich miliony dolarów, brzmi jak hollywoodzki wymysł na potrzeby akcji. Jednak rzecz stała się naprawdę. Film ukazuje historię mężczyzny, który podawał się za bogatego potentata diamentów. Jego ofiarom wydawało się, że w sieci szuka miłości, a one trafiły na istny skarb. W efekcie kobiety wpadały w sidła. Miliony dolarów, przekręty, kłamstwa i jednostronny zysk. ‘Oszust z Tindera’ to także przestroga przed ciemną stroną portali randkowych. Jeśli więc szukasz dreszczyku emocji w zimowy wieczór, to zdecydowanie polecamy dokumentalną nowość z netflixowskiej kolekcji. 

W podobnym klimacie jest także nowy serial ‘Kim jest Anna?’. Fabuła produkcji również oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, jednak nieco urozmaicona o fikcyjne postacie. Niemniej wciąga tak samo, jak ‘Oszust z Tindera’. Anna Delvey jest legendą Instagrama, która skradła nie tylko serca nowojorskich elit, ale także ich pieniądze. Dziennikarka bada sprawę internetowej celebrytki i za cel stawia dojście do prawdy, kim tak naprawdę jest Anna Delvey. Serial został zainspirowany artykułem Jessiki Pressler, opublikowanym w ‘New York Times” – “How Anna Delvey Tricked New York’s Party People”.

Trochę śmiechu, trochę łez 

W zestawieniu nowości Netflixa nie możemy pominąć polskiej produkcji ‘Pod wiatr’. Akcja filmu rozgrywa się na Helu. Młoda dziewczyna z bogatej rodziny zakochuje się w instruktorze od kitesurfingu. Łączy ich pasja do fal, jednak jak to w melodramacie, muszą także natrafić na różne przeciwności losu. Film z całą pewnością warto zobaczyć ze względu na piękne kadry i ujęcia oraz idealnie dopasowaną muzykę. Jeśli więc nie możesz się już doczekać lata, to ‘Pod wiatr’ przeniesie Cię na ciepłe plaże Helu. 

Na liście nowości wartych uwagi umieszczamy także Bigbug. Jest rok 2045, a większość czynności wykonuje sztuczna inteligencja. W pewnym momencie roboty dokonują zamachu stanu, a nostalgiczna Alice (główna bohaterka) zostaje zamknięta w domu przez swoje androidy. Bigbug to komedia francuska, która idealnie oddaje klimat klasyków. Łączy przeszłość z przyszłością i daje odpowiednią dawkę śmiechu. 

źródło: highlab.pl

Author

Udostępnij