Strona głównaBlog5 trików żeby mieć więcej obserwujących!

5 trików żeby mieć więcej obserwujących!

AUTOR

Kategorie

Reklama dźwignią handlu – każdy to wie i każdy już nawet to akceptuje. Reklamy mamy wszędzie – w telewizji, prasie, na ścianach budynków, w radiu, ale obecnie głównie w Internecie.

Jedną z platform społecznościowych, która jeszcze do niedawna nie kojarzyła się z reklamą praktycznie w ogóle, a dzisiaj wiedzie w tej dziedzinie prym, niewątpliwie jest Instagram. Właściciele popularnych marek tworzą na potęgę nowe konta, nie tylko dla swoich firm, ale także już dla poszczególnych produktów. Jak jednak działa reklama na Instagramie?

Otóż właściciele wchodzą we współpracę z popularnymi Instagramerami oferując im, w zamian za reklamę swoich produktów, darmowe próbki lub wynagrodzenie finansowe. Właściwie każdy z nas może obecnie na tym zarobić, ważne jest tylko, aby posiadać duże grono obserwujących na Instagramie. Jak jednak zbudować taką solidną społeczność, która umożliwi nam zarabianie w internecie?

Wartościowe treści

Publikowanie wartościowych i dopracowanych treści, to niewątpliwi podstawa każdego popularnego profilu na Instagramie. Kto ma ochotę codziennie logując się na swoim koncie, oglądać brzydkie i nieestetyczne zdjęcia doprawione mało interesującym komentarzem? Nikt. Jeżeli zatem chcesz zabłysnąć na Instagramie, publikuj wyłącznie ładne i dopracowane zdjęcia.

Najlepiej, aby były one w jednym stylu i w określonej kolorystyce. Warto w tym celu zdecydować się na jakiś określony filtr i korzystać wyłącznie z niego. W ten sposób uzyskamy jednolity i miły dla oka feed, który przyciągnie do nas całe chmary obserwujących. Ładne zdjęcia to jednak nie wszystko.

Systematyczna praca

Systematyczność, to niewątpliwie ta cecha, którą może poszczycić się tylko nieliczna grupa społeczeństwa. Każdy z nas pragnie być systematyczny, ale każdy z nas w głębi serca jest trochę leniwy.

Posiadanie wielu obserwujących na Instagramie wymaga jednak systematyczności. Postów nie można publikować od czasu do czasu, bez ładu i składu. Zdjęcia najlepiej dodawać 3-4 razy w tygodniu, tak aby czekający na nie użytkownicy nie byli zawiedzeni. Niech wiedzą, że w każdym tygodniu mogą liczyć na ładną i wartościową pod względem merytorycznym treść od nas. To jest bowiem pierwszy krok, aby stworzy prawdziwą i trwałą więź między użytkownikami.

Instastory

Instasory to stosunkowo nowe narzędzie udostępnione użytkownikom Instagrama. Umożliwia ono publikowanie relacji na bieżąco, czyli uzupełnienie codziennych pięknych postów o zupełnie naturalne i spontaniczne treści.

Na instastory publikujemy zdjęcia, filmy, ankiety i wiele innych w czasie rzeczywistym. Możemy też zachęcić innych użytkowników, nie tylko naszych obserwujących, do wchodzenia w interakcje, np. poprzez odpowiedzi w ankiecie, komentowanie wydarzeń.

Instastory umożliwia też publikowanie informacji o nowych postach na naszym profilu. Dzięki niemu możemy zatem zmniejszyć ryzyko, że nasze nowe zdjęcie umknęło naszym obserwującym, że zagubiło się gdzieś w natłoku różnych treści lub, że z powodu na spadające zasięgi zwyczajnie się im nie wyświetliło. Instastory pomaga zatem nie tylko nawiązać, ale i utrzymać kontakt z naszymi obserwującymi.

Wdzięczność

Chcąc stworzyć popularny profil na Instagramie nie możemy liczyć wyłącznie na zainteresowanie ze strony innych użytkowników, sami również musimy coś od siebie dać.

Warto zatem komentować posty na innych profilach, odpowiadać na wiadomości, dziękować za udostępnianie treści i odwdzięczać się tym samym. Dzięki temu pokażemy, że nie zależy nam tylko na popularności własnej, ale ogólnie na miłej atmosferze i dobrej zabawie. Czasami jednak to wszystko to za mało.

Płatna promocja

Jeżeli nic nie działa, dodajemy piękne zdjęcia, jesteśmy systematyczni i wdzięczni a nasze zasięgi wciąż spadają, warto skusić się na płatną promocję, np. kupno obserwujących na Instagramie. Obecnie w Internecie funkcjonuje bardzo dużo serwisów społecznościowych umożliwiających zakup fallowersów. Warto w takim przypadku skorzystać oczywiście ze sprawdzonego i cieszącego się dobrymi opiniami najbardziej znanych instagramerów w Polsce serwisu polskielajki.pl.

Znajdziemy tutaj całe pakiety rozmaitych usług. Obserwujących możemy zatem kupić w mniejszych lub większych pakietach. Kupując na początek mniejszy zestaw, szybko przekonamy się o tym, że nowi obserwujący pojawiają się na naszych profilach już w kilka godzin!

Author

Udostępnij