Strona głównaBlogGalaxy Z Flip4 – nowy flagowiec Samsunga już na rynku!

Galaxy Z Flip4 – nowy flagowiec Samsunga już na rynku!

AUTOR

Kategorie

Premiera nowego smartfonu Samsunga była wydarzeniem długo wyczekiwanym przez miłośników koreańskiej marki na całym świecie. Teraz – gdy projekt Galaxy Z Flip4 ujrzał w końcu światło dzienne – możemy nareszcie przyjrzeć mu się bliżej. W naszym artykule oceniamy, jak nowe urządzenie prezentuje się na tle swojego poprzednika i kto powinien się nim zainteresować.

Jak nowy Samsung wygląda w porównaniu z Galaxy Z Flip3?

W ostatnich latach popularność składanych smartfonów systematycznie rosła, a wykorzystywane w nich technologie podlegały ciągłej ewolucji. Owocem tego rozwoju stał się jeden z flagowców Samsunga, czyli Galaxy Z Flip3. Do dziś reprezentuje on jakość premium i jest punktem odniesienia dla wszystkich telefonów tego typu. Teraz doczekał się ulepszenia w postaci modelu Galaxy Z Flip4.

Nowe urządzenie Samsunga powiela rozwiązania, które doskonale sprawdziły się w przypadku jego poprzednika. Cechuje go wykorzystanie solidnych materiałów i najwyższa jakość wykonania. Po raz kolejny mamy więc do czynienia ze smartfonem, któremu prawdopodobnie nie zagrozi pierwszy lepszy upadek. Nie bez powodu producent określa swoją obudowę mianem „aluminiowego pancerza”. Wytrzymała konstrukcja przejawia się także odpornością na częste składanie i rozkładanie telefonu.

W porównaniu z poprzednikiem Galaxy Z Flip4 odznacza się zmniejszonym zawiasem i nieco bardziej kwadratowymi krawędziami. Producent również umieścił w urządzeniu jeszcze wydajniejszą baterię. Aparat w trybie szerokokątnym, reprezentujące zupełnie nową jakość robienia zdjęć. Składana konstrukcja sprawia jednak, że cały czas jest to kompaktowy smartfon. W nowym modelu nie zabrakło oczywiście ekranu zewnętrznego, który pozwala na szybkie sprawdzanie powiadomień, zarządzanie odtwarzaniem itp.

Podsumowując, można więc uznać, że Galaxy Z Flip4 nie prezentuje rewolucyjnego podejścia do projektu. Producent skupił się raczej na udoskonaleniu rozwiązań, które wymagały uwagi w poprzedniej odsłonie flagowca. W efekcie otrzymaliśmy kompletny, dopracowany smartfon z najwyższej półki.

Dla kogo Galaxy Z Flip4?

Premiera nowego modelu Samsunga powinna ucieszyć przede wszystkim miłośników jego poprzedniej wersji, którzy dziś myślą o podniesieniu jakości swojego urządzenia. Na inwestycji w Galaxy Z Flip4 skorzystają szczególnie osoby wykorzystujące telefon do rozrywki. Chodzi oczywiście o ogromny wyświetlacz i wysokie parametry obrazu. Nie ulega wątpliwościom, że jest to idealny smartfon do social mediów czy oglądania filmów.

Dzięki składanej konstrukcji i ekranowi zewnętrznemu duże rozmiary urządzenia nie sprawiają jednak żadnych problemów. Po Galaxy Z Flip4 powinien więc sięgnąć każdy, kto ceni sobie komfort noszenia telefonu w kieszeni oraz jego wygodną obsługę. To kompaktowy smartfon odznaczający się solidną budową i wysokim poziomem wytrzymałości.

Niezależnie od tego, czy szukasz wydajnego smartfonu do social mediów, zajmujesz się streamingiem, czy należysz do miłośników gier mobilnych, nowy Samsung Galaxy Z Flip4 powinien zwrócić Twoją uwagę!

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

Author

Udostępnij