Strona głównaBlogGry, które trafiły do Xbox Game Pass w lutym 2022

Gry, które trafiły do Xbox Game Pass w lutym 2022

AUTOR

Kategorie

Luty zbliża się ku końcowi, dlatego warto zebrać i podsumować to, co otrzymaliśmy w tym miesiącu w ramach abonamentu Microsoftu.

Na samym początku wspomnimy jednak, że jeśli chciałbyś zakupić subskrypcję, to koniecznie sprawdź jak to zrobić z Xbox Game Pass Ultimate VPN Turcja. Wykorzystanie VPN-a jest bardzo proste i bezpieczne; dzięki tej opcji możesz zyskać wszystkie te gry znacznie taniej. Bez dalszego przeciągania, oto tytuły, które pojawiły się w bibliotece w lutym 2022:

 1. Dreamscaper (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) Contrast (Xbox OXbox Game Pass – gry, które trafiły do biblioteki w lutym 2022
 2. ne, Xbox Series X|S, chmura)
 3. Telling Lies (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) Besiege (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) CrossfireX (Xbox One, Xbox Series X|S)
 4. Edge of Eternity (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) Skul: The Hero Slayer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
 5. The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
 6. ARK: Ultimate Survivor Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
 7. Infernax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) Mass Effect Legendary Edition (chmura)
 8. Total War: Warhammer III (PC)
 9. Lawn Mowing Simulator (Xbox One)
 10. Madden NFL 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
 11. RoboQuest – Game Preview (PC)
 12. Galactic Civilizations III (PC)
 13. Super Mega Baseball 3 (Xbox One, Xbox Series X|S)
 14. Alice: Madness Returns (PC)

Wśród wymienionych tytułów warto szczególnie wyodrębnić poniższe pozycje:

CrossfireX

CrossfireX to pierwszoosobowa strzelanka multiplayer (FPS). Jest to kontynuacja serii zapoczątkowanej w 2007 roku. Tym razem wydawcy ze studia Smilegate postanowili połączyć siły z firmą Remedy Entertainment w stworzeniu dwóch kampanii dla pojedynczego gracza. Jedna z nich, jak i multiplayer jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy Game Passa.

Besiege

Innowacyjna gra logiczno- symulacyjna studia Spiderling. Rozgrywka polega na budowaniu najróżniejszych machin oblężniczych, które posłużą nam do zniszczenia fortyfikacji przeciwnika. Świetne wykorzystanie silnika, znakomita zabawa jego fizyką. Z pozoru niewielka gra, ale w rzeczywistości wystarczy sprawdzić ilość wyświetleń pod gameplay’ami z rozgrywki, żeby przekonać się, jaką oddaną rzeszę fanów zyskała ta produkcja.

Dreamscaper

Wcielamy się tu w postać dziewczyny imieniem Cassidy, która cierpi na depresję; to właśnie ta choroba jest głównym motorem napędowym fabuły. Dreamscaper to surrealistyczna produkcja, która zabierze nas w najdziwniejsze lokacje żywcem wyjęte ze snów. Rozgrywka podzielona jest na dwa segmenty. Pierwszy to dzień, tutaj poznajemy główną oś fabularną, rozmawiamy z postaciami niezależnymi oraz rozwijamy drzewka umiejętności. Drugi segment to noc i sen, przyjdzie nam tu zmierzyć się z doświadczeniami bohaterki z minionego dnia. Każdy sen zabierze nas na inną, unikatową mapę, w której zmierzymy się z najróżniejszymi przeciwnikami.

Total War: Warhammer III (Tylko PC)

Motywem przewodnim Warhammera III jest rozgrywanie strategicznych bitew w tytułowym uniwersum. Fabuła gry koncentruje się wokół pewnej mocy, w której posiadanie chciałoby wejść wielu. Będzie co robić!

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że luty był dla subskrybentów Xbox Game Pass naprawdę obfity. Po tak dobrym miesiącu spodziewamy się, że marzec będzie przynajmniej równie ciekawy. Oby Microsoft sprostał zadaniu!

Author

Udostępnij