Strona głównaBlogNajlepsze hulajnogi elektryczne

Najlepsze hulajnogi elektryczne

AUTOR

Kategorie

Od kilku lat niezwykle dużą popularnością cieszą się hulajnogi elektryczne. I chociaż z takich pojazdów możemy skorzystać w większych miastach poprzez ich wynajem, to jednak warto zaopatrzyć się we własną hulajnogę elektryczną. Jaki model warto wybrać, aby cieszyć się nim przez naprawdę długie lata? Sprawdź nasz artykuł!

Najlepsze hulajnogi elektryczne 

Jakiś czas temu hulajnogi elektryczne zawładnęły polskimi ulicami. Szybkie, wygodne i niewymagające niemal żadnego wysiłku pojazdy stały się nie tylko sposobem na ciekawe spędzenie czasu, ale też środkiem lokomocji umożliwiającym pokonanie drogi do szkoły czy pracy. Hulajnogi elektryczne wyposażone są w specjalne silniki, które pozwalają na osiąganie dużej prędkości. Są doskonałą alternatywą dla rowerów oraz zwykłych hulajnóg. Podczas jazdy zupełnie się nie męczymy, a naprawdę możemy poczuć wiatr we włosach! 

Co więcej takie hulajnogi nie zajmują dużej powierzchni. Możemy je przechowywać nawet w domu – pojazd pozwala na jego złożenie, dzięki któremu oszczędzamy sporą ilość miejsca. Aby jednak móc cieszyć się wszystkimi dogodnościami, oferowanymi przez hulajnogi elektryczne, należy dokonać odpowiedniego wyboru. W poniższym artykule przedstawiamy modele polecanej polskiej marki Frugal!

Frugal Alpha

Na specjalne miejsce w dzisiejszym artykule bez wątpienia zasługuje hulajnoga elektryczna Frugal Alpha, która sprawdza się zarówno w mieście, jak i na długodystansowych trasach dochodzących nawet do 25 km. Na uwagę zasługuje również gwarantowany przez nią poziom bezpieczeństwa widoczny przede wszystkim w trakcie hamowania. Wśród użytkowników hulajnoga cieszy się dużym uznaniem ze względu na wysoką stabilność oraz duży komfort podczas jazdy.

Frugal Touring 2.0

Jeśli szukasz hulajnogi, z którą będziesz mógł pozwolić sobie na naprawdę długie trasy, to Touring 2.0 jest stworzona dla Ciebie! Na jednym ładowaniu będziesz w stanie pokonać nawet 32 km. Wygodę podczas jazdy zapewnia szeroki podest oraz opony o odpowiednim rozmiarze. Ciekawym wzbogaceniem pojazdu jest wbudowany koszyk z termiczną torbą piknikową. To rewelacyjna opcja, jeśli lubisz wakacyjne wycieczki. Dzięki wbudowanym kierunkowskazom i hamulcom tarczowym Touring 2.0 zadba też o Twoje bezpieczeństwo. 

Frugal Dynamic

Ta wspaniała hulajnoga doskonale sprawdzi się na zatłoczonych ulicach miast. Wszystko jest zasługą jej kompaktowych rozmiarów, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się po mieście. Cała konstrukcja to gwarancja wspaniałego designu. Pojazd jest wyposażony w technologię Easy Ride, gwarantującą utrzymywanie stałej prędkości bez konieczności dociskania manetki gazu.

Author

Udostępnij