Strona głównaBlogOprogramowanie dla cukierni - innowacyjne rozwiązania w branży

Oprogramowanie dla cukierni – innowacyjne rozwiązania w branży

AUTOR

Kategorie

O sztucznej inteligencji Ada++ pisaliśmy już nieco wcześniej w artykule o tym, w jaki sposób oprogramowanie dla cukierni wpływa m.in. na ograniczenie zwrotów i nadwyżek produkcyjnych. Dzisiaj jednak postanowiliśmy opowiedzieć o innych aspektach i zaletach korzystania z tej technologii. Stworzona na jej podstawie prognoza sprzedaży stała się punktem zwrotnym dla wielu firm cukierniczych. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej!

Sztuczna inteligencja w cukiernictwie

Mimo iż ciężko jest zdefiniować to, czym w ogóle jest sztuczna inteligencja, bez wątpienia jednak zapoczątkowała ona ogromne zmiany. “Pogromczyni zwrotów” — to właśnie tym mianem określa się ją w branży. W widoczny bowiem sposób  wpływa na poprawę funkcjonowania każdej z cukierni, w którym została wdrożona. Wszystko dzięki temu, iż powstała ona w celu optymalizacji działania przedsiębiorstw. Pozwala ona na przystosowanie produkcji pod kątem potrzeb rynku zbytu. Dzięki innowacyjnym algorytmem pozwala ona określić schematy oraz strategie produkcyjne. Pozwala w pełni sprostać potrzebom konsumentów, a także przyczynia się do korzystnych zmian w obszarze zarządzania finansami firmy. Jak?

Oprogramowanie dla cukierni — zalety

Oprogramowanie dla cukierni ma wiele zalet. System Ada++ to program, który jest w stanie zrewolucjonizować działanie całego przedsiębiorstwa. W skuteczny sposób redukuje do minimum nie tylko ilość nadwyżek produktów, ale również wpływa korzystnie na poczynienie wielu oszczędności. W swoich analizach program ten uwzględnia wszelkie inne aspekty działania firmy. Mowa tu o łańcuchu dostaw, stanach magazynowych oraz zasobach ludzkich. Jej wdrożenie przyczynia się do zwiększenia produkcji oraz zredukowania ilości etatów do niezbędnego minimum. Sterowane z pomocą oprogramowania maszyny są znacznie bardziej wydajne i precyzyjniejsze. Sprzyjają ustandaryzowaniu produkcji, która z kolei wpływa na poprawę jakości produktu. Jak to możliwe?

Jak działa takie programowanie?

Sztuczna inteligencja pozwala na dostosowanie parametru każdego produktu do potrzeb każdego klienta. Wszystko dzięki argorytmowi, który uwzględnia trendy wpływające na podejmowane przez konsumentów decyzje. Pozwala on na przewidzenie zachowania potencjalnego kiienta, analizując dane takie jak: lokalizacja cukierni, porę dnia, natężenie ruchu, godziny otwarcia sklepu, ilość towaru czy nawet miejsca na ladzie. Algorytm ten uwzględnia także wiele innych parametrów, które nie muszą być bezpośrednio  związane z produkcją, lecz mają wpływ na przychody cukierni. Program potrafi bowiem przewidzieć ruch w oparciu o dane takie jak: święta czy pogoda. Znacząco wpływa także na obniżenie kosztów związanych z opłatami i rachunkami. Sterowane nim maszyny nie zużywają bowiem prądu wtedy, gdy sztuczna inteligencja uzna to za niepotrzebne.

Author

Udostępnij