Strona głównaBlogPomocna w magazynach folia stretch

Pomocna w magazynach folia stretch

AUTOR

Kategorie

Nowoczesne magazyny każdego dnia zajmują się przechowywaniem i przygotowaniem do transportu różnych produktów. Najczęściej umieszcza się je grupowo na paletach, dzięki czemu oszczędza się zarówno przestrzeń, jak i czas. W takich miejscach poszukuje się uniwersalnego przedmiotu pomagającego w bezpiecznym pakowaniu i zabezpieczaniu przed różnymi negatywnymi czynnikami, może to być folia stretch. Towar należy zabezpieczyć przed wysłaniem do sklepu czy klienta, niezależnie od jego rozmiaru musi być on poprawnie umieszczony w pojeździe transportowym. Owinięcie go tą folią to wiele korzyści, daje ona dobrą ochronę przed czynnikami mechanicznymi. Można ją wykorzystać zarówno do małych paczek, jak i dużych kartonów. Jej stosowanie jest wygodne zarówno wtedy, gdy używa się do pakowania rąk, jak i specjalnych maszyn.

Jakie są cechy charakterystyczne?

Zapakowany we folię stretch przedmiot znacznie zmniejsza swoją objętość, dzięki temu można go zmieścić wszędzie, nie tylko do pojazdów dostawczych, ale także mniejszych aut osobowych. Jednocześnie jest to materiał tak wytrzymały, że nie trzeba go używać w nadmiarze. Do tego, żeby ochronić poprawnie przewożony artykuł, wystarczy dwa razy dobrze owinąć przedmiot.Folia stretch sprzedawana jest w rulonach, nawinięta na tekturową rurkę jest łatwa w obsłudze. Materiałem jest polietylen o niskiej gęstości, jest on bezpieczny w użytkowaniu, może być otoczeniu człowieka, nie jest to toksyczne tworzywo. Jego bezpieczeństwo można docenić za każdym razem, gdy potrzebny jest materiał do owinięcia produktów spożywczych. Wystarczy utrzymywać te artykuły w optymalnych warunkach, niezbyt wysokich, żeby można było cieszyć się ich dobrą jakości. Folia jest odporna na działanie niskich temperatur, wilgoci czy śniegu.

Czy można wykorzystywać w domu?

W gospodarstwach domowych coraz częściej docenia się obecność folii stretch. Tak jak w innych punktach tak i tu można wykorzystywać ją do owinięcia paczek, dzięki niej nadawca ma pewność, że zapakowany artykuł dotrze w jednym kawałku do odbiorcy. Do domu przyda się ten produkt, który aplikuje się ręcznie, jest on mniejszy i ma też mniejszą grubość.Folia stretch do magazynów i innych większych profesjonalnych obiektów ma większą grubość, jest wielowarstwowa i bardziej wytrzymała. Kupowana do domu nada się w czasie przeprowadzki. Można jej użyć między innymi do zabezpieczenia elementów szklanych, kubków, wszystkich tych naczyń kuchennych, które wymagają specjalnego traktowania w czasie przenoszenia do nowego miejsca.

Author

Udostępnij