Strona głównaBlogSkup książek – Lublin online. Podaruj książkom drugie życie!

Skup książek – Lublin online. Podaruj książkom drugie życie!

AUTOR

Kategorie

Książki uczą, bawią, rozwijają nasze myśli i emocje oraz zmieniają postrzeganie świata. Mają jednak to do siebie, że tylko do części z nich powracamy z sentymentem i odkrywamy coś nowego. Pozostałe książki, niczym trofea, zdobią półki w biblioteczce i nieczytane czekają na lepsze czasy.

Jeśli i Ty również masz w domu książki, których już nie czytasz i nie potrzebujesz, to warto podarować im drugie życie. Skup książek – Lublin działający online na terenie całej Polski będzie odpowiednim miejscem, w którym sprzedasz swoje książki oraz kupisz nowe.

SkupSzop – internetowy skup książek – Lublin i cała Polska

SkupSzop to internetowy skup książek działający nie tylko na terenie stolicy województwa lubelskiego, lecz na terenie całego kraju. Firmę wyróżnia punkt skupu niepotrzebnych książek, do którego w wygodny sposób można szybko wysłać nieczytaną literaturę.

Nie trzeba nigdzie jechać, dzwonić, ani pisać, aby dowiedzieć się, czy SkupSzop.pl będzie zainteresowany odkupieniem książek. Wystarczy wejść na stronę skupu i przejść do zakładki „sprzedaj książki”, gdzie należy podać kod ISBN. Jest to trzynastoznakowy kod, który znajdziesz nad kodem kreskowym każdej książki. Możesz samodzielnie go przepisać, albo zeskanować za pomocą aplikacji dostępnej na Androidzie. Opcja ze skanowaniem kodu jest wygodna zwłaszcza dla osób, które chcą sprzedać sporą ilość książek.

Warto tu zaznaczyć, że internetowy skup książek – Lublin i reszta Polski nie ma ograniczeń co do ilości sprzedanej literatury. Możesz zatem od razu sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz. Skup podaje jednak minimalną wartość – jest to 40 zł. O cenie, jaką uzyskasz za książkę, zostaniesz od razu poinformowany. Cena wyliczana jest po kodzie ISBN, na podstawie trzech czynników. Jest to: aktualna cena rynkowa książki, aktualne zapotrzebowanie oraz aktualny stan magazynowy. Czynniki te zmieniają się dość dynamicznie, dlatego wycena obowiązuje wyłącznie na dzień składania oferty.

Wypłata środków na Twoje konto, albo konto fundacji charytatywnej

Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną przez SkupSzop.pl cenę za książki to pozostaje Ci już tylko wypełnienie danych niezbędnych do przelewu, spakowanie literatury oraz jej wysłanie. Paczkę możesz nadać samodzielnie i otrzymać za to zwrot na kwotę 7 zł. Możesz także poprosić skup o przysłanie we wskazanym przez Ciebie terminie kuriera z gotową etykietą.

Pieniądze ze sprzedaży uzyskasz w ciągu 24 godzin – licząc od zakończenia weryfikacji stanu nadesłanych książek. Środki zostaną przelane na Twój numer konta bankowego. Zostaniesz poinformowany o tym SMS-owo. Cały zysk ze sprzedaży możesz także od razu przekazać na jedną z fundacji charytatywnych – WOŚP lub PAH.

Author

Udostępnij