Strona głównaBlogSonic 2: Szybki jak błyskawica - gdzie obejrzeć cały film po polsku?

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – gdzie obejrzeć cały film po polsku?

AUTOR

Kategorie

Znany z popularnej gry Sonic powraca na duży ekran. Sympatyczny bohater znów będzie musiał zmierzyć się z czarnym charakterem, Doktorem Robotnikiem. Z jakim skutkiem? Tego dowiesz się podczas seansu filmu na wygodnej platformie https://upvod.pl/filmy/sonic-2-szybki-jak-blyskawica/. Nasz artykuł to garść wiadomości na temat produkcji oraz zarys jego fabuły.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica – gdzie obejrzeć cały film po polsku?

Dwie części przygód o niebieskim jeżu posiadającym umiejętność błyskawicznego poruszania się to seans przeznaczony dla fanów gry “Sonic” oraz każdej osoby, która ceni sobie dobre kino z elementami animacji. Pierwszy film “Sonic” ukazał się na początku 2020 roku, a teraz możemy już zobaczyć jego kontynuację. Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Jeff Fowler, który sprawił, że film ogląda się naprawdę doskonale. Ciekawa koncepcja połączenia filmu aktorskiego z animacją sprawia, że film oferuje ciekawe wrażenia. O czym opowiada film Sonic 2: Szybki jak błyskawica? Gdzie możemy go obejrzeć? Sprawdź nasz artykuł i zorganizuj seans w zaciszu własnego domu!

O czym jest Sonic 2?

Dostępny już film Sonic 2: Szybki jak błyskawica to opowieść o sympatycznym jeżu, który kolejny raz musi ocalić świat, używając przy tym swoich niesamowitych umiejętności. Do akcji ponownie wkracza bowiem Doktor Robotnik, w którego wciela się nie kto inny, a Jim Carrey. Tym razem jednak złoczyńca nie działa w pojedynkę – pomaga mu kolczatka Knuckles. Ich celem staje się szmaragd pozwalający na zniszczenie cywilizacji. Sonic postanawia więc ruszyć ku przygodzie w celu znalezienia cennego szmaragdu, aby uniknąć przejęcia władzy nad światem przez okrutnego Doktora Robotnika. Nie działa jednak sam, ponieważ w ważnej misji pomaga mu przyjaciel Tails. Czy będą oni w stanie uratować ludzkość? Sprawdź sam, oglądając film!

Sonic 2 – oglądaj już teraz!

Film, do którego inspiracją była kultowa gra Sonic z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku i niejednemu dorosłemu. Produkcja dostępna jest zarówno w wersji z napisami, jak i z dubbingiem. Pierwsza z nich będzie idealnym wyborem, jeśli cenisz sobie grę aktorską takich aktorów jak Jim Carrey, Lee Majdoub, James Marsden czy Tika Sumpter. Druga natomiast będzie doskonałym rozwiązaniem w trakcie seansu z dziećmi.

Kolejną opowieść o niebieskim jeżu możesz obejrzeć we własnym domu i to kiedy tylko zechcesz. Wszystko dzięki rewelacyjnej platformie upvod.pl, na której znajdziesz film w każdej dostępnej wersji. Produkcję obejrzysz w doskonałej jakości. Nie czekaj, obejrzyj już teraz!

Author

Udostępnij