Strona głównaBlogSzukam męża przez profil randkowy!

Szukam męża przez profil randkowy!

AUTOR

Kategorie

Miłość z portalu randkowego to duże ryzyko nigdy nie wiemy kogo możemy spotkać i kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie ekranu. Nie zawsze to co ludzie piszą o sobie jest prawdziwe, a nierzadko zdarza się, że nawet nie wysyłają swoich prawdziwych zdjęć. Dlatego szukanie partnera życiowego w sieci internetowej jest obarczone sporym ryzykiem, dlatego trzeba mieć świadomość swoich wyborów życiowych. Ponadto w Internecie aż się roi od osób, które szukają tylko i wyłącznie przygód seksualnych. Nie interesuje ich budowanie trwałego i wartościowego związku opartego o wartości jaką jest miłość, przyjaźń czy szacunek do swojego partnera życiowego. Wszystko dzieje się szybko i wymaga ciągłych zmian.

Dlaczego ludzie poszukują osób chętnych do przygód seksualnych?

Tak jak wyżej zostało to już zapoczątkowane stwierdzeniem, że wszystko dzieje się szybko i wymaga ciągłych oraz nieustających zmian. Tak właśnie jest wśród młodego pokolenia. Potrzebują oni ciągłych bodźców z zewnątrz, inaczej zaczynają się nudzić, poza tym nie są chętni ani nawet skorzy do budowania czegoś wartościowego, ponieważ to wymaga wysiłku i poświęcenia, zaangażowania uczuciowego oraz czasu, którego każdemu z nas w dzisiejszym, współczesnym, szybkim świecie najzwyczajniej brakuje. Dlatego ludzie uciekają w niezobowiązujące relacje, gdzie myślą, że biorą z życia to co najlepsze czyli seks. Taką funkcję spełniają też często portale, które zostały stworzone po coś zupełnie innego. Przykład to badoo e logowanie na tym portalu jest bardzo proste i darmowe, co zachęca młodych do korzystania z takich rozrywek.

W gruncie rzeczy taka postawa na dłuższy czas przynosi długofalową frustrację w zamian za te krótkie i bardzo chwilowe uniesienia seksualne i przyjemność fizyczną. Często każdy z nas potrzebuje czułości, poczucia bezpieczeństwa, harmonii, spokoju ducha, tego nam nie daje ciągłe zmienianie partnerów seksualnych. Może dla młodych osób, które pragną się “wyszumieć” to jakiś sposób i twierdzą, że w tym szaleństwie jest metoda. Jednak my nie zachęcamy do takiej postawy życiowej, to nie daje nam długofalowego szczęścia w życiu.

Jakich dodatkowych funkcji używają ludzie na portalach randkowych do znalezienia innych osób pragnących przygód seksualnych?

Ludzie, którzy chcą przygód seksualnych najczęściej poznają się i spotykają na seks. Zależy im często na dyskrecji, dlatego portale randkowe są do tego odpowiednim miejscem, aby znaleźć osobę na przygodny seks. Najczęstszą funkcją jaką wykorzystują takie osoby na portalach randkowych jest czat. To tam bezpośrednio bez ogródek, piszą czego szukają i potrzebują, albo spotyka się to z akceptacją albo nie. Ludzie dobierają się na spotkania w kontekście seksualnym przeważnie tylko na podstawie wyglądu fizycznego.

Author

Udostępnij