Strona głównaBlogWarsaw Media House wie, dlaczego tak bardzo boimy się hejtu?

Warsaw Media House wie, dlaczego tak bardzo boimy się hejtu?

AUTOR

Kategorie

Warsaw Media House ma świadomość, że hejt jest zjawiskiem, którego się po prostu obawiamy. Bez względu czy działamy w pojedynkę, czy też prowadzimy wielkie przedsiębiorstwo. W każdym z tych przypadków hejt jest negatywnym zjawiskiem, który może wyrządzić wiele szkód i zaważyć o losie biznesu.

Kim jest hejter i dlaczego nas nienawidzi?

Hejter to osoba, która za wszelką cenę próbuje zniszczyć wizerunek firmy. Dodaje negatywne komentarze, pisze opinie, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Wypowiada się na forach w sposób negatywny, buntując innych użytkowników. Co więcej, czerpie z tego dużą przyjemność i w taki sposób podbudowuje swoją zaniżoną samoocenę. Nie należy ukrywać, że hejterami są osoby, które znamy. Często jest to po prostu nasza konkurencja lub byli pracownicy, którzy uciekają się do nieetycznych praktyk mających na celu zniszczyć budowany przez lata wizerunek firmy.

Warsaw Media House skutecznie walczy z hejtem w sieci

Po pierwsze nie należy udawać, że nic się nie dzieje. Warto zdawać sobie sprawę, że negatywne informacje mają o wiele większy i szybszy zasięg aniżeli te pozytywne. Każdy nawet krótki fałszywy komentarz może mieć ogromny wpływ na postrzeganie marki. Trzeba trzymać rękę na pulsie i wychwytywać wszystkie informacje, jakie napływają z zewnątrz. Nie da się ukryć, że jest to czasochłonne zadanie. Wiele firm korzysta z pomocy specjalistów. Warto zaufać fachowcom z Warsaw Media House, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i podążaniem za trendami mają na koncie wiele wygranych spraw z hejterami.

Warsaw Media House zdradza całą prawdę o anonimowości hejtera

Hejterzy wykorzystują potencjał Internetu, który pozwala na komentowanie, dodawanie wszelkich treści bez oficjalnego podpisu autora. Mogą się podszyć pod właściwie każde nazwisko. Czują się bezkarnie, co sprzyja fali negatywnych i często wykraczających poza normy etyczne zachowań. Co należy zrobić, aby zdemaskować hejtera? Należy zabezpieczyć wszelkie materiały, takie jak: komentarze, zdjęcia, wiadomości. Następnie udać się w stronę policji, która dysponuje narzędziami demaskującymi hejtera. Warsaw Media House uspokaja, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Każdy, kto na co dzień korzysta z Internetu, ma przypisany choćby adres IP, dzięki któremu można łatwo go namierzyć i podjąć odpowiednie kroki prawne.

Author

Udostępnij