Strona głównaBlogWypożyczalnia samochodów we Wrocławiu, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu, wynajmij auto z BEEP.rent!

AUTOR

Kategorie

Poruszanie się po mieście komunikacją miejską, choć z reguły tańsze, nie zawsze jest praktyczne. Decydując się na podróż do nowego i dotychczas nieznanego miasta, takiego jak np. Wrocław, warto skorzystać z wygodniejszej opcji wynajmu auta. Wypożyczalnia samochodów Wrocław ma ciekawą ofertę wynajmu, w którym wypożyczający korzysta z prywatnego auta mieszkańca miasta. Jak to dokładnie wygląda i o co w tym chodzi?

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – jak to działa?

Oferta wypożyczalni samochodów BEEP Rent, działająca na terenie Wrocławia oraz innych miejscowości w Polsce, to dotychczas nieznana propozycja wynajmu auta. Firma wypożycza samochody, które nie pochodzą z zakupionej w tym celu floty, ale od prywatnych właścicieli. Rozwiązanie jest praktyczne z kilku powodów.

Przede wszystkim jest to dobre rozwiązanie dla środowiska. Właściciel auta udostępnia swój pojazd innej osobie, dzięki temu samochód nie zajmuje przez cały dzień cennego miejsca parkingowego we Wrocławiu. W ten sposób zostaje ograniczona liczba samochodów w użyciu, ponieważ samochodowe zasoby miasta pozostają takie same. Właściciel może dzięki temu zarobić na aucie, z którego akurat nie korzysta, a Ty możesz szybko, tanio i wygodnie wynająć auto niezbędne do podróży po mieście oraz jego bliższej i dalszej okolicy. I wcale nie potrzebujesz do tego wypełniania tony papierów – wszystko odbywa się szybko i bezpiecznie dla każdej strony.

Jak wynająć auto od BEEP Rent?

Wypożyczenie auta od BEEP Rent jest proste i wygodne. Na stronie wypożyczalni należy wskazać wybrane miejsce (parking), z którego najwygodniej będzie Ci odebrać auto. We wskazanym terminie będzie czekać na Ciebie samochód wraz z opiekunem z firmy BEEP Rent, z którym na miejscu podpiszesz umowę wynajmu auta. Niezbędne jest do tego urządzenie mobilne z dostępem do internetu – umowa podpisana zostanie elektronicznie.

Powinieneś mieć ze sobą również dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty) oraz ważne prawo jazdy, które uprawnia do kierowania samochodem. W przypadku braku uiszczenia wcześniej całości opłaty za wynajem auta trzeba mieć ze sobą także kartę płatniczą. Będziesz mógł nią uiścić brakującą kwotę za wynajem.

Warto przy tym wiedzieć, że dodatkowo zostanie od Ciebie pobrana kaucja (500 zł) – jest ona zwrotna w całości po wynajmie. Kaucja nie zostanie jednak zwrócona w całości, jeśli oddane auto będzie brudne, uszkodzone lub oddane z niższym poziomem paliwa niż przy wydawaniu. Podobna zasada dotyczy przedłużenia wynajmu o kilka dni – wtedy od kaucji zostanie odjęty koszt za dodatkowy wynajem.

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Author

Udostępnij