Strona głównaBlogZnany Księgowy - usługi księgowe na najwyższym poziomie

Znany Księgowy – usługi księgowe na najwyższym poziomie

AUTOR

Kategorie

Aktualnie biuro zajmuje się całościowym prowadzeniem ksiąg rozliczeniowych zgodnie z przepisami prawa z wykorzystaniem nowoczesnych programów do księgowości. Podążając za duchem szybkiego rozwoju świata biznesu troszczymy się o to, aby nieustannie kreować i oferować innowacyjne podejście a także zaawansowane rozwiązania, jakie stale rozwijamy wewnątrz naszej organizacji. Trudnimy się kompleksowym zarządzaniem wirtualnego biura – od obsługi korespondencji po jej przechowywanie, dzięki czemu nasi klienci mogą skoncentrować się na tym, co lubią najbardziej – rozwoju biznesu i podpisywaniu lukratywnych kontraktów. Zapewniamy rejestrację dowolnej spółki w krótkim terminie jak również minimum formalności potrzebnych do rozpoczęcia procesu rejestracji. Do finansów czy powierzanych obowiązków podchodzimy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem . Usługi świadczone przez naszą firmę skierowane są przede wszystkim do mikro, małych oraz średnich firm działających zarówno w Polsce a także poza nią. Oferujemy Państwu usługi na miarę czasu, rzetelną jak i dostosowaną do indywidualnych potrzeb czy oczekiwań klientów. Nasze biuro oferuje całkowitą obsługę przedsiębiorstw w obszarze prowadzonej działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy – oferta

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie rachunkowości i prawa spółek. Gwarantujemy maksymalny wachlarz obsługi. Obsługujemy w całkowitym zakresie małe oraz średnie firmy. Nasze biuro zapewnia pełen zakres usług związanych z prowadzeniem rachunkowości, w tym:

prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi handlowej,

prowadzenie pozostałych ewidencji, rozliczanie wynagrodzeń pracowników (listy płac) i ubezpieczeń ZUS, zgłaszanie pracowników do ZUS, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach, zarobkach, świadectw pracy, przygotowanie deklaracji i raportów (Urząd skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, PEFRON), doradztwo przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej oraz wyborze opodatkowania. Na najwyższym poziomie poprowadzimy rachunkowość wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się również prowadzeniem ewidencji księgowych oraz rozliczaniem podatkowym (vat, pit) rolników indywidualnych. Mimo, iż naszą specjalnością jest szeroko traktowana rachunkowość, nie skupiamy się jedynie na tym aspekcie. Oferujemy także doradztwo oraz pisanie wniosków w ramach dotacji wspólnotowych. Na naszą obsługę rozliczeniową składa się niemało elementów. Szczerze zapraszamy do kooperacji! Jeżeli szukasz sumiennego biura księgowego to zapraszamy do naszej firmy Znany Księgowy. Pomożemy państwu. Posiadamy lata praktyki w świadczeniu księgowości. Biuro księgowe Znany Księgowy proponuje księgowość w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasz cennik na stronie internetowej https://znany-ksiegowy.pl.

Author

Udostępnij