Strona głównaArtykułyCo oznacza klepsydra na Snapchacie?

Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

AUTOR

Kategorie

Strona pomocy Snapchata nie podaje żadnego wyjaśnienia, co to jest klepsydra, ale większość użytkowników twierdzi, że emoji reprezentuje passę, która trwa od dwóch do trzech godzin. Warto również zauważyć, że “streak timer” Snapchata działa tylko wtedy, gdy dostałeś pięć lub więcej snapów z rzędu. Co więc oznacza ten emoji i jak nie przerwać passy?

Snapstreak

Używanie klepsydry na Snapchacie to świetny sposób na zachęcenie siebie do wysyłania większej ilości Snapów. Aby wymienić więcej snapów, musisz upewnić się, że wysyłasz je każdego dnia, w kolejności. Ta passa nazywa się Snapstreak i można ją utrzymać przez miesiące, a nawet lata. Jeśli przegapisz jeden dzień, zakończysz swoją passę.

Klepsydra to symbol, który pojawia się na Snapstreaku, przypominając Ci, że nadszedł czas na zrobienie zdjęcia dla znajomego.

Aby utrzymać swoją passę, wysyłaj znajomym Snapa każdego dnia. W ten sposób mogą oni zobaczyć Twoje najnowsze snapy i dodać je do swoich historii. Możesz również wysłać snap na dzień dobry lub na dobranoc, aby utrzymać swój streak przy życiu. Gdy zgromadzisz odpowiednią liczbę snapów, zobaczysz emoji obok imienia swojego znajomego.

co oznacza klepsydra na snapchacie ikonka

Klepsydra emoji

Jeśli używasz Snapchata, prawdopodobnie widziałeś emoji Klepsydra na swoim ekranie. Symbolizuje ona zegar odmierzający czas. Ale co to właściwie znaczy? Już wyjaśniamy. Ta emotka pokazuje się obu użytkownikom passy i służy jako przypomnienie, aby szybko dodać coś nowego, zanim passa się skończy. Ten Snapchat emoji pokazuje, kiedy Snapstreak ma się skończyć. Kiedy to się stanie, użytkownik i jego przyjaciel są oznaczeni klepsydrą. Możesz przedłużyć streak, snapując z powrotem na imię swojego przyjaciela.

Emoji Klepsydra pojawi się na Snapchacie około 20 godzin po tym, jak ostatnio wysłałeś snap. Po jego otrzymaniu masz cztery godziny na wysłanie kolejnego snapa, aby kontynuować passę. W tym czasie nie możesz jednak wysyłać wiadomości tekstowych do swojego znajomego.  Aby usunąć klepsydrę, po prostu kliknij zdjęcie osoby i stuknij w emoji. Następnie wyślij go do swojego przyjaciela. Kiedy już to zrobisz, Klepsydra zniknie. Ale wiadomość, którą zawiera, służy również jako przypomnienie, aby dwukrotnie sprawdzić zdjęcia, które wymieniasz ze swoimi przyjaciółmi.

Snapstreak timer

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co oznacza klepsydra na Snapchacie? Pewnie zauważyłeś, że pojawia się ona po dwudziestu godzinach, a może dopiero po kilku godzinach. Snapchat uruchamia proces, który pozwala użytkownikom przedłużyć swoje Snapstreaki, ale możesz nie zauważyć tego do ostatniej chwili. Klepsydra to tak naprawdę okres ostrzegawczy, który pozwala wysłać jak najwięcej Snapów, zanim timer się zresetuje.

Ten emoji jest również związany z funkcją Snapstreak Snapchata. Jest on wyświetlany obok emoji ognia, wskazując, że snapstreak zbliża się do końca. Emoji klepsydra reprezentuje czas, choć jego znaczenie jest różne na różnych platformach.

Jeśli nie podzieliłeś się snapem przez 24 godziny, oznacza to, że twoja passa wkrótce się skończy. Może to również oznaczać, że nie aktualizowałeś swoich snapów w ciągu ostatnich kilku godzin. Emoji pojawi się również obok profilu użytkownika oraz na jego udostępnionym streaku.

W przypadku, gdy timer Twojego Snapstreaka wygaśnie, emoji klepsydry pojawi się obok nazwy użytkownika danej osoby. Ten emoji jest częścią interfejsu Snapchata i sygnalizuje, że Twój Snapstreak wkrótce się skończy. Zachęca do interakcji między użytkownikami i śledzi relacje między nimi. Licznik rozpoczyna się, gdy masz trzydniowy Snapstreak ze znajomym.

Snapstreak emoji

Jeśli od jakiegoś czasu czatujecie ze znajomym, to być może zauważyliście, że od kilku godzin na waszych snapach pojawia się emoji Klepsydra. Dzieje się tak dlatego, że timer, który pojawia się podczas wysyłania Snapa, automatycznie wygasa po 20 godzinach. Możesz przedłużyć swoją passę, wysyłając snapa po tym czasie, ale emoji nie zniknie od razu. Możesz również wysłać im przypomnienie o kontynuowaniu streaku.

Emoji Klepsydra na Snapchacie jest ważnym przypomnieniem o wysłaniu snapa. Streak zresetuje się po pojawieniu się emoji klepsydry, więc ważne jest, aby nadal wysyłać snapy i nie pozwolić mu wygasnąć.

zdjęcia

Błąd timera

Wygląda na to, że wielu użytkowników Snapchata doświadcza błędu, który powoduje, że nie są w stanie zobaczyć czasu otwartych wiadomości. Błąd sprawia, że wydaje się, że ktoś otworzył rozmowę, gdy w rzeczywistości nie zrobił tego. Powoduje to zamieszanie, a nawet może prowadzić do kłótni.

Jak się go pozbyć?

W Snapchacie emoji klepsydry pojawia się, gdy streak zbliża się do końca, mówi Ci, że masz cztery godziny, aby kontynuować wysyłanie snapów do znajomych. Aby utrzymać passę, wysyłaj jak najwięcej snapów i przypominaj o tym znajomym. To proste i darmowe!

Oprócz klepsydry, możesz również pozbyć się timera Snapchat. Możesz użyć timera, aby uratować swój snapstreak. Jeśli chcesz kontynuować wysyłanie snapów przez dłuższy czas, również możesz użyć timera. Łatwo jest dowiedzieć się, jak usunąć klepsydrę na Snapchacie, i to za darmo! Nie trać więc czasu i pozbądź się irytującej klepsydry na Snapchacie już dziś!

Author

Udostępnij