Strona głównaArtykułyJak zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie?

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie?

AUTOR

Kategorie

Może chcesz zmienić nazwę lub po prostu chcesz zacząć prowadzić swoje konto od zera, ale nie wiesz jak to zrobić? Trafiłeś we właściwe miejsce. Oto jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie bez tworzenia nowego konta lub zmiany nazwy wyświetlanej. Raz na rok to dużo, ale co jeśli chcesz zmieniać ją częściej?

W problemie zmiany nazwy użytkownika na Snapchacie pomoże Ci jedno pytanie. Czy istnieje różnica pomiędzy nazwą użytkownika, a wyświetlaną nazwą profilu? Myślałeś, że to jest ta sama nazwa? Pewnie Cię to zaskoczy, ale są to dwie różne rzeczy.

Nazwa użytkownika, to to, co podałeś podczas zakładania Swojego konta na Snapchacie i jej niestety nie da się zmienić. Snapchat mówi, że brak tej opcji jest spowodowany względami bezpieczeństwa. Jednak wyświetlaną twoim znajomym nazwę profilu da się łatwo zmienić. Przeczytaj dalszą część artykułu, aby dowiedzieć się jak to zrobić.

Raz w roku

Raz w roku możesz zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie, ale tylko na taką, której nigdy wcześniej nie używałeś. Oznacza to, że nie możesz zmienić nazwy, a potem próbować wrócić do poprzedniej nazwy użytkownika, bo najprawdopodobniej stanie się tak, że ktoś inny już ją ma.

logowanie snapchat

Możesz jednak zmienić swoją wyświetlaną nazwę – czyli to, co widzą ludzie, kiedy dostają od Ciebie snapy – kiedy tylko chcesz i nie będzie to miało wpływu na Twoich znajomych lub wspomnienia ze Snapa. Pamiętaj tylko, aby rozważnie podchodzić do zmiany nazwy użytkownika na Snapchacie – nie chcesz chyba na dwanaście miesięcy utknąć z nazwą, która Ci się nie podoba.

Bez tworzenia nowego konta

Możesz łatwo zmienić swoją nazwę wyświetlaną w aplikacji Snapchat bez tworzenia nowego konta, jeśli chcesz to zrobić. Musisz jednak pamiętać, że zmiana nazwy wyświetlanej nie jest tym samym, co zmiana nazwy użytkownika. To tę nazwę, którą zobaczą twoi znajomi dostając od Ciebie wiadomości, lub wchodząc na twój profil możesz zmienić. Powinieneś więc upewnić się, że nie chcesz już używać tej nazwy użytkownika i nie będziesz żałować decyzji o zmianie. W przeciwnym razie możesz być zmuszony do użycia innej nazwy wyświetlanej, która może nie być tak atrakcyjna dla innych ludzi.

Jeśli nie chcesz rejestrować się na nowym koncie, nadal możesz ręcznie zmienić swoją nazwę użytkownika. Możesz sprawdzić swoje stare konto pod kątem nazw użytkowników swoich starych znajomych. Możesz również usunąć swoje istniejące konto, jeśli nie chcesz już z niego korzystać. Dobrze jest mieć wiele kont, aby móc dodawać znajomych z różnych sieci społecznościowych. W przypadku, gdy nie chcesz usuwać swojego starego konta, możesz użyć starego konta, aby sprawdzić swoje aktualne kontakty.

Bez zmiany swojej nazwy wyświetlanej

Pewnie zauważyłeś, że Snapchat nie pozwala na zmianę nazwy użytkownika – wynika to z obaw o bezpieczeństwo. Jeśli jednak jesteś zdecydowany zmienić swoją nazwę użytkownika na Snapchacie, istnieją sposoby, aby to zrobić. Po pierwsze, otwórz Snapchat i dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu. Następnie dotknij ikony koła zębatego w prawym górnym rogu. Teraz możesz wpisać nową nazwę, która będzie wyświetlana w aplikacji. Twoja nowa nazwa wyświetlana będzie natychmiast wyświetlana.

Kiedy dodajesz znajomych do Snapchata, upewnij się, że zmienisz swoją nazwę wyświetlaną przed dodaniem ich. Zmiana nazwy wyświetlanej to prosty sposób, aby upewnić się, że Twoi znajomi mogą Cię zidentyfikować i znaleźć w aplikacji, ale jeśli już dodajesz znajomych, możesz nie chcieć zmieniać nazwy wyświetlanej, aby zapobiec temu problemowi. Jeśli zamierzasz zmienić Swoją nazwę nazwę wyświetlaną, najpierw daj znać osobom, z którymi utrzymujesz najczęstszy kontakt, żeby nie mieli problemu ze znalezieniem Cię na Snapchacie po zmianie nazwy.

Możesz zmienić Swoją nazwę wyświetlaną na Snapchacie w ustawieniach profilu.

jak zmienić nazwę użytkownika na snapchacie telefon

Z nową nazwą użytkownika

Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić swoją nazwę użytkownika Snapchat, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć. W większości przypadków możesz zmienić swoją nazwę użytkownika tylko raz w roku i nie możesz wybrać nazwy użytkownika, którą ktoś inny już zajął.

Powinieneś również starannie wybrać swoją nową nazwę użytkownika, ponieważ Snap nie pozwali ci na ponowną zmianę przez najbliższy rok. Na szczęście istnieją sposoby, aby zmienić swoją nazwę użytkownika Snap bez łamania zasad.

Jeśli bardzo zależy Ci na zmianie nazwy użytkownika, a nie nazwy wyświetlanej, a ostatnio zmieniałeś już nazwę, jedyne co Ci pozostaje to założenie nowego konta. Pierwszym krokiem do zmiany nazwy użytkownika Snapchata jest utworzenie nowego konta. Następnie wejdź w ustawienia w aplikacji Snapchat i zmień swoją nazwę użytkownika.

Upewnij się, że wybierasz nową, która nie zawiera nazwy użytkownika, której używałeś wcześniej. Twoja nazwa użytkownika jest unikalnym identyfikatorem i inne osoby nie będą mogły uzyskać dostępu do Twojego konta, jeśli jej nie zmienisz. Możesz zmienić swoją nazwę wyświetlaną i pseudonim w ustawieniach profilu, ale nie możesz ponownie użyć wcześniej podanej nazwy użytkownika.

Author

Udostępnij