Strona głównaArtykułyNajlepsze programy do edycji filmów bez znaku wodnego w 2022

Najlepsze programy do edycji filmów bez znaku wodnego w 2022

AUTOR

Kategorie

Czy potrzebujesz edytować wideo za darmo? Dzisiaj zobaczymy które programy do edycji filmów bez znaku wodnego są najlepsze dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć produkcję swojego projektu.

Na szczęście w Internecie możemy znaleźć ogromną liczbę opcji, gdy mówimy o edycji wideo. Niezależnie od tego, czy chcesz wyciąć lub dodać filtry, edytować dźwięk lub robić bardziej zaawansowane rzeczy. Te programy będą dla Ciebie bardzo przydatne. Zwłaszcza jeśli chcesz edytować filmy bez znaku wodnego.

OpenShot

Jeśli chcesz stworzyć i edytować wideo bez znaku wodnego, OpenShot jest oprogramowaniem, którego potrzebujesz. Jego czysty interfejs użytkownika prowadzi cię przez proces edycji z łatwością. Filmy instruktażowe są łatwe do podążania, a program posiada wiele gotowych opcji eksportu. Możesz również dostosować program do swoich preferencji i ukryć okna, których nigdy nie używasz. Możesz stworzyć film bez znaku wodnego w około 20 minut.

Jeśli jesteś początkujący w edycji wideo, OpenShot jest świetną darmową opcją dla początkujących. To darmowe oprogramowanie może być używane na każdym systemie operacyjnym i pozwala na mieszanie wielu plików w jedną scenę. Możesz również nagrać wideo na dowolnym urządzeniu i możesz je edytować na wielu ekranach.

Oprócz opcji filmu bez znaku wodnego, inne zalety tego programu obejmują nieograniczone ścieżki, motywy, przejścia i napisy. Jest on dostępny w wersji desktopowej i mobilnej. Oprócz braku znaku wodnego, OpenShot pozwala na nagrywanie ekranu lub nagrywanie filmów online. Narzędzia do edycji wideo są niesamowicie elastyczne, ponieważ mogą obsłużyć każdą zmianę, którą wprowadzisz w łatwy i wygodny sposób. Dodatkowo zapisują wszystkie Twoje projekty bez znaku wodnego, co oznacza, że nie będą one firmowane przez nikogo innego.

programy do edycji filmów bez znaku wodnego edycja

Hitfilm Express

Jeśli szukasz programu, który może tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy bez znaków wodnych, trafiłeś we właściwe miejsce. Hitfilm Express ma wiele funkcji, których możesz użyć do tworzenia i edycji wideo bez znaku wodnego. Program posiada szereg efektów wizualnych, obsługuje pionową i poziomą orientację wideo. Obsługuje również obrót wielu warstw i płynne przejścia.

Pomimo tego, że jest darmowy, jest również pełen profesjonalnych funkcji edycji wideo. Na przykład, posiada 100 godzin darmowych samouczków i interfejs, z którego można swobodnie korzystać. Jest również wyposażony w potężne narzędzia do edycji, w tym śledzenie ruchu, animacje i inne. Nie ma również znaku wodnego, co czyni go idealnym programem dla każdego, kto jest zainteresowany tworzeniem wideo bez znaku wodnego.

Chociaż możesz myśleć, że nie ma żadnego darmowego oprogramowania do edycji wideo, Hitfilm Express jest nadal jednym z najlepszych dostępnych programów. Jego łatwy w użyciu interfejs pozwala przeciągnąć i upuścić multimedia do programu bez większej trudności. Następnie możesz dodać efekty wizualne i inne narzędzia do swojego wideo za pomocą interfejsu z zakładkami.

VideoProc Vlogger

Aby Twoje filmy były wolne od znaków wodnych, powinieneś użyć programu, który może usunąć znaki wodne z filmu. Na szczęście istnieje wiele opcji dostępnych za darmo. To oprogramowanie oferuje funkcje, które są przydatne dla vlogerów, takie jak narzędzia do edycji wideo, zaawansowane funkcje edycji dźwięku oraz efekty dzielenia ekranu, Picture-in-Picture i ruchu. Może również eksportować filmy w różnych formatach, częstotliwościach klatek i kodowaniach.

Poza tym, obsługuje różne sprzęty kamery i działa z niższych specyfikacji, zbyt. Możesz dodać do 999 ścieżek do swojej osi czasu, a nawet dostosować ruchy kamery za pomocą jednego kliknięcia. Możesz także ręcznie dostosować prędkość wideo za pomocą krzywej. I nie musisz zajmować się irytującymi znakami wodnymi – ten program został zaprojektowany tak, aby był bardzo przyjazny dla użytkownika.

Podczas gdy darmowe narzędzia do edycji wideo są przydatne do niektórych rodzajów filmów, inne są lepiej dostosowane do profesjonalnych lub zwykłych użytkowników. Jeśli dopiero zaczynasz, oprogramowanie do edycji wideo dla systemu Windows jest doskonałą opcją. Ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby tworzyć piękne filmy bez znaku wodnego.

iMovie

iMovie to najlepszy program do edycji filmów bez znaku wodnego. Istnieje kilka edytorów wideo opartych na przeglądarce, ale iMovie jest najpopularniejszym wyborem wśród początkujących. Ponadto ten edytor wideo online nie wymaga od użytkownika pobierania żadnych aplikacji. Zamiast tego może po prostu otworzyć edytor wideo w przeglądarce internetowej i zaimportować materiały, które chce dodać do wideo. Po zakończeniu, wideo można zapisać lokalnie lub w chmurze, a wideo można wyeksportować bez znaku wodnego.

obróbka wideo

Układ programu iMovie jest łatwy w użyciu, z wieloma ścieżkami dla audio i wideo. Zawiera podstawowe narzędzia edycyjne, takie jak stabilizacja roztrzęsionego materiału, korekcja kolorów i tła. Kolejnym plusem jest to, że integruje się z iTunes, co jeszcze bardziej ułatwia importowanie ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo możesz dodać efekty dźwiękowe i muzykę do ścieżki dźwiękowej bez opłat licencyjnych. Jeśli jesteś początkujący lub po prostu szukasz prostego programu do edycji, iMovie to doskonały wybór.

Jeśli chcesz usunąć znak wodny bez wydawania pieniędzy, możesz spróbować użyć oprogramowania do edycji wideo za darmo.

Author

Udostępnij