Strona głównaSmartfonyCzy chińskie smartfony to przyszłość?

Czy chińskie smartfony to przyszłość?

AUTOR

Kategorie

Dlaczego warto kupić chiński smartfon? smartfony z Chin nie są już urządzeniami, których należy unikać. W tych dniach wiele smartfonów wyprodukowanych w Chinach jest zapakowanych w ekscytujące funkcje. Chińscy producenci smartfonów, tacy jak Xiaomi, produkują teraz niektóre z najlepiej sprzedających się smartfonów z systemem android na świecie. Wiele wysokiej klasy smartfonów, w tym iPhone’ów, jest produkowanych w Chinach.

Chińskie nie znaczy gorsze

Nierzadko w niedrogich chińskich smartfonach można znaleźć te same komponenty, co w urządzeniach sprzedawanych po znacznie wyższych cenach. Chińscy producenci smartfonów, tacy jak Xiaomi, stale wprowadzają innowacje i opracowują świetne urządzenia z aktualnymi funkcjami. Xiaomi również mają użytkownika centric metoda rozwoju ich oprogramowania, pytają o opinie klientów i aktualizować swoje oprogramowanie tygodniowo.

Wiele chińskich smartfonów, w tym Lenovo Vibe X2 Pro to smartfony dual SIM. Oznacza to, że możesz mieć 2 różne karty SIM w tym samym urządzeniu, dzięki czemu jest to idealny smartfon dla użytkowników biznesowych i osób często podróżujących. Lenovo Vibe X2 to stylowy złoty smartfon z ekranem multidotykowym. Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon octa core i ma wbudowane Wi-Fi, Bluetooth i port USB. Vibe 2 ma 13 MP aparat główny plus kamerę selfie i zapewnia ponad 200 godzin czasu czuwania. Niedrogi smartfon nie oznacza już kompromisu w kwestii jakości. Chińscy producenci smartfonów, tacy jak Xiaomi, stawiają na produkcję urządzeń o jakości zbliżonej do wielu smartfonów z wyższej półki. Smartfony najlepszych marek są drogie, ponieważ płacisz zarówno za nazwę marki, jak i za urządzenie.

Porzuć stereotypy

Chińskie smartfony nie wyglądają już na tanie i paskudne. Wiele niedrogich chińskich smartfonów to zgrabne i stylowe urządzenia i są to szybkie smartfony, ponieważ mają taki sam procesor i baterie jak smartfony z wyższej półki. W testach chińskich smartfonów budżetowych wykazano, że czas pracy na baterii jest podobny do droższych smartfonów. Obawy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa odstraszyły niektórych konsumentów od zakupu chińskich smartfonów.

Obecnie panuje powszechna zgoda, że bezpieczeństwo i prywatność nie są zagrożone podczas korzystania z chińskiego smartfona Porady dotyczące wyboru chińskiego smartfona Wybierz zaufaną markę, taką jak Lenovo lub Xiaomi. Obie oferują szereg niedrogich smartfonów, które zaspokoją każdą potrzebę i budżet. Przeczytaj opinie użytkowników o smartfonach. Jeśli smartfon nie jest tym, na co się zapowiada, szybkie wyszukiwanie w Internecie ujawni jego wady. Kup chiński smartfon od renomowanego sprzedawcy, który posiada duży wybór niedrogich smartfonów z systemem android.

Coraz lepsza jakość

Wraz ze wzrostem sprzedaży chińskich telefonów, testowanie urządzeń będzie miało naturalny wpływ. Większość chińskich smartfonów sprzedawanych w Europie i USA używa Androida jako systemu operacyjnego, ale niektóre z nich wolą używać systemu operacyjnego Android jako platformy i tworzyć własne wersje, jak ColorOS firmy Oppo. Dodatkowo, każdy smartfon posiada własną natywną przeglądarkę, więc użycie chińskich smartfonów umożliwia pełniejszy test QA.

Przydają się również podczas testowania stron wielojęzycznych, nasz klient Arden University kieruje swoją ofertę na rynki chińskie, indyjskie i afrykańskie, na których w dużej mierze używa się chińskich smartfonów, dlatego ważne jest, abyśmy testowali na jak największej liczbie urządzeń.

Author

Udostępnij