Strona głównaSmartfonyNajlepsze budżetowe telefony z aparatem dla fotografów

Najlepsze budżetowe telefony z aparatem dla fotografów

AUTOR

Kategorie

Jeśli szukasz smartfona z przyzwoitym aparatem, który nie będzie kosztował cię rękę i nogę, to wylądowałeś na właściwej stronie, ponieważ wyłożyliśmy najbardziej przystępne smartfony do tej pory, jeśli szukasz smartfona poniżej 1500 zł. Są to świetne narzędzia dla tych, którzy chcą po prostu dzielić się zdjęciami na portalach społecznościowych lub wysłać je do przyjaciół / rodziny za pośrednictwem WhatsApp, Email itp. Dodatkowo, można je podłączyć do drukarki Instax i wydrukować naprawdę urocze, mini zdjęcia natychmiastowe, które wyglądają świetnie powieszone w ramkach w stylu linii prania.

Motorola Moto G Pro

Motorola Moto G Pro to dobrze zbudowany, dobrze wyposażony telefon oferujący doskonały zestaw aparatów, które wszystkie działają wyjątkowo. Słuchawka wygląda świetnie i jest dostępna w fantastycznej cenie, biorąc pod uwagę to, co oferuje. Kolory są bardzo naturalne, a słuchawka jest niezwykle responsywna – byliśmy szczególnie pod wrażeniem funkcji dostępnych w przednim aparacie, w tym pełnych ustawień ręcznych i możliwości nadania portretom różnych scenariuszy oświetlenia i rozmycia bokeh w zależności od sytuacji.

Tryb manualny i możliwość robienia zdjęć w RAW, a także RAW + JPEG, czynią ten telefon naprawdę mocnym rywalem dla fotografów. W związku z tym z przyjemnością możemy go gorąco polecić

Xiaomi Redmi Note 8T

Rynek smartfonów średniej klasy pęka na pozór, co sprawia, że coraz trudniej znaleźć urządzenia, które siedzą w tym zakresie, które robią wrażenie, ale ponieważ Redmi Note 8T jest w rzeczywistości smartfonem budżetowym, dzięki kosztowaniu mniej niż 200 funtów, nie ma takiej walki na swoich rękach. Oznacza to, że dobrej jakości quad-camera, imponująca kamera selfie i inne przyzwoite specyfikacje wyróżniają go na liście i dzięki cenie sprawiają, że jest to smartfon, który możemy łatwo polecić.

Oczywiście, jeśli jesteś snobem marki, nie dasz Redmi Note 8T do myślenia, ale dla kogoś, kto nie chce wydać dużo gotówki, który nadal chce mieć smartfon, który może uchwycić dobrej jakości zdjęcia do udostępniania online, Redmi Note 8T jest wart rozważenia. Ogólnie rzecz biorąc, Xiaomi Redmi Note 8T to smartfon ze średniej półki cenowej w cenie smartfona budżetowego.

Czytaj również tanie smartfony z dobrym aparatem aby dowiedzieć się więcej.

OnePlus Nord CE 2

OnePlus Nord CE 2 to bardzo rozsądnie wyceniony smartfon, który daje osobom szukającym niedrogiego telefonu z aparatem OnePlus realną opcję. Aparaty przechwytują przyzwoite zdjęcia, które są idealne do udostępniania online. Istnieje, również, kilka sprytnych sztuczek wbudowanych, takich jak sposób, w jaki AI wprowadza bokeh bez przycinania, a tryb nocny jest również całkiem dobry.

Podobnie jak w przypadku wszystkich smartfonów OnePlus, OnePlus Nord CE 2 oferuje wrażenia użytkownika, których nie można zignorować i z tego powodu, w połączeniu z doskonałą ceną, OnePlus Nord CE 2 będzie warty przyjrzenia się nawet z kilkoma kompromisami, które musisz zrobić po prostu dlatego, że jest to bardziej przystępny smartfon.

Nokia 5.3 Budżetowy smartfon z poczwórnym aparatem

Nokia 5.3 jest wyjątkowy w tym, że oferuje quad-camera setup dla bardzo niskiego punktu cenowego. To w połączeniu z wysokim wskaźnikiem baterii mAh, portem USB-C i przyzwoitym procesorem sprawia, że jest to potężny telefon z wieloma funkcjami, które można znaleźć w telefonach o wyższej specyfikacji.

Jednak bardzo podstawowa aplikacja aparatu i łatwo zarysowujący się tylny panel sprawiają, że telefon nie spełnia oczekiwań. Jakość obrazu jest dobra z głównego aparatu, doskonałe z aparatu makro, ale jest w dół przez aparat szerokokątny, który ma bardzo złe zniekształcenia i produkuje obrazy bez szczegółów. Jeśli jesteś zdesperowany dla quad-camera setup i nie mają bardzo duży budżet, to ten telefon może być odpowiedzią, ale nie oczekuj niesamowite zdjęcia. Nie ma trybu ręcznego i niewiele w drodze edycji zdolności w aparacie. Jest to duża słuchawka, która jest dostępna w 3 modnych kolorach, które powinny uczynić go hitem dla młodszego rynku choć.

Author

Udostępnij