Strona głównaSmartfonyNajlepsze używane smartfony 2022 r.

Najlepsze używane smartfony 2022 r.

AUTOR

Kategorie

Najlepsze używane smartfony to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a w tej gospodarce każdy zaoszczędzony grosz to wygrana. Błyszczący nowy okręt flagowy może być satysfakcjonujący zakup, ale rynek używany pomaga zaoszczędzić pieniądze bez poświęcania zbyt wiele funkcjonalności i wydajności.

Najlepsze telefony zawsze dostać hojny cięcia cen, gdy ich następcy uruchomić, a te są świetne miejsca, aby rozpocząć. A z niektórych ludzi religijnie aktualizacji rok po roku, to łatwo odebrać delikatnie używane słuchawki dla znacznie bardziej przystępnej cenie. Czy chcesz błyszczący iPhone, Samsung, lub coś zupełnie innego, są to wszystkie bardzo najlepsze używane smartfony można kupić teraz.

iPhone 13

iPhone 13 może nie być zdegradowany do cienia iPhone 14, ale to nie powód, aby odrzucić zeszłoroczny model z ręki. Zwłaszcza, że jak ludzie byli szybko zwrócić uwagę, różnica między standardowym iPhone 13 i iPhone 14 modeli nie są tak wielkie.

Oba telefony nadal mają chipset A15 Bionic, z iPhone 14 Pro zakres coraz wyłączne wykorzystanie bardziej wydajne A16 Bionic. iPhone 14 nie dostać dodatkowy rdzeń w GPU, umysł, ale różnica nie jest tak wyraźna. Oba telefony pochodzą również z tego samego wyświetlacza i wymiary, choć iPhone 13 ma godzinę krótszy czas pracy na baterii i nie ma autofokusu na przedniej kamery.

iPhone SE (2020)

iPhone SE 2020 jest już bardzo wartościowym telefonem, ale kupno używanego modelu oznacza, że możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na budżetowym telefonie iPhone firmy Apple.

Możesz mieć iPhone’a 8 inspirowany projekt, ale z niektórych z tego samego sprzętu, jak iPhone 11. Jest potężny procesor A13 Bionic, bezprzewodowe ładowanie, aparat 12MP, który wykorzystuje fotografię obliczeniową do wielkiego efektu, wodoodporność i solidne dziewięć plus godziny pracy na baterii w oparciu o nasze testy.

Używany smartfon – Samsung Galaxy S21

Samsung nie jest jednym z dokonywania ogromnych zmian z jednego okrętu flagowego do drugiego, więc nie zamierzasz stracić dużo wybierając Galaxy S21 zamiast nowszego, bardziej błyszczącego Galaxy S22. W rzeczywistości, na papierze, różnica między nimi jest prawie nieistotna.

Oznacza to, że dostaniesz odwrotne ładowanie bezprzewodowe, 25W szybkie ładowanie, 5G, 50MP teleobiektyw główny aparat i ten sam OneUI, który znajdziesz na innych urządzeniach Samsunga. Podobnie jak jego poprzednik, Galaxy S20, nie ma gniazda słuchawkowego, ale nie można mieć wszystkiego.

Najlepsze jest to, że telefon jest na tyle wydajny, że będziesz w stanie utrzymać go przez długi czas. Szczególnie teraz Samsung obiecuje jeszcze więcej lat Androida i aktualizacji bezpieczeństwa.

Używany smartfon – Google Pixel 5

Google Pixel 5 ma dużo dzieje dla niego, ale zawsze czuł się zbyt cenny dla tego, co było. Na szczęście uruchomienie znacznie bardziej imponujące Pixel 6 oznacza cena zaczęła spadać, i prawdopodobnie będzie nadal jak ludzie zaczynają wyładować swoje starsze urządzenia.

Podczas gdy Snapdragon 765G może wydawać się rozczarowujący, Pixel 5 nadal zawiera wiele wspaniałych funkcji. Jest 90Hz wyświetlacz, solidne dziewięć i pół godziny pracy na baterii, i niesamowity aparat z nowym obiektywem ultrawide. Plus jest wszystko zwykłe oprogramowanie i funkcje aparatu, który sprawia, że zakres Pixel tak popularne, co obejmuje pierwszy dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania Android.

OnePlus 9

OnePlus produkuje kilka fantastycznych telefonów, choć z pewnością wypuszcza ich bardzo dużo. Który jest dlaczego zbieranie ubiegłorocznego OnePlus 9 jest zawsze warte przemyślenia. Z OnePlus 10 Pro na sprzedaż, można oczekiwać, aby znaleźć poprzednie urządzenie za dużo mniej niż to by cię kosztowało tym razem w zeszłym roku.

Nie tylko OnePlus rzuca w niesamowity wyświetlacz, szybkie ładowanie, 5G i potężny procesor Snapdragon 888, masz również jeden z najlepszych żywotności baterii widzieliśmy w czasie testów. Na górze, że Oxygen OS udowodnił, że jest jednym z najczystszych wersji systemu Android można kupić.

Aparat nie jest najlepszy, ale nadal jest lepszy niż poprzednie urządzenia OnePlus miały do zaoferowania. Bateria jest również całkiem solidna, z prawie 11 godzinami życia niezależnie od tego, czy włączysz fantazyjną częstotliwość odświeżania 120 Hz, czy nie. Podczas gdy tańsza seria OnePlus Nord może być bardziej atrakcyjna dla niektórych, to nadal zawierają one mnóstwo kompromisów. OnePlus 8 może mieć ponad rok, ale to wciąż flagowiec na wskroś.

Author

Udostępnij