Strona głównatechnologiaAutomaty vendingowe – przyszłość przemysłu, handlu i opieki zdrowotnej!

Automaty vendingowe – przyszłość przemysłu, handlu i opieki zdrowotnej!

AUTOR

Kategorie

Stawianie na innowacyjne rozwiązania przysparza nowych klientów i kontrahentów, którzy chętniej wybierają Twoją ofertę. Im więcej praktycznych udogodnień wprowadzisz, tym lepiej wróży to przyszłości firmy.

Warto jednak nie skupiać się wyłącznie na tym co praktyczne z punktu widzenia konsumenta, ale także pracownika. Zadbanie o możliwość wyposażenia go w nowoczesne i ułatwiające wielozadaniową pracę urządzenia wpłynie na efektywność jej wykonywania i oszczędność.

Automaty vendingowe od Irmatic do wydawania i zwrotów przedmiotów

Irmatic  https://irmatic.com/ to polski producent rozwiązań wydawczych, które ułatwiają codzienne wykonywanie obowiązków w branży handlowej, przemysłowej oraz w opiece zdrowotnej. Tak zwane automaty vendingowe, czyli IRStock oraz IRLocker to innowacyjne urządzenia, które umożliwiają praktyczne wydawanie, przechowywanie oraz zwracanie wszelkich przedmiotów bez względu na ich gabaryt.

Specjalnie dostosowane do tego zadania maszyny posiadają skrytki o różnej wielkości. W zależności od rodzaju wybranego automatu urządzenie jest w stanie pomieścić od 945 do nawet 2083 rzeczy. Możliwe jest również zapewnienie odpowiednich warunków temperaturowych wewnątrz skrytek. Dzięki temu można w nich bez obaw przechowywać żywność o krótkim terminie ważności, leki oraz inne medykamenty wymagające szczególnych warunków.

Pełne bezpieczeństwo jest możliwe dzięki zintegrowanym modułom oraz nowoczesnym systemom. Na bieżąco aktualizują one listę rzeczy znajdujących się wewnątrz automatu sprzedawanych przedmiotów, umożliwiają zdalną kontrolę maszyną oraz zapewniają pełną kontrolę nad zasobami narzędziowymi. A to wszystko w nieograniczonym dostępie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zalety automatów vendingowych od Irmatic

Automaty vendingowe od Irmatic cechuje innowacyjność, która pozwala odciążyć obciążonych służbowymi obowiązkami pracowników z różnych branż. Maszyny przejmują obowiązki wydawania i zwrotów, które w ciągu dnia potrafią zająć zbyt wiele cennego czasu.

Decydując się na zakup takich automatów, możesz liczyć na efektywniejsze wykorzystywanie swojej kadry pracowniczej, u której zminimalizujesz liczbę nieproduktywnych roboczogodzin. Urządzenie pozwala przy tym wesprzeć proces optymalizacji wykorzystywania zasobów ludzkich i produkcyjnych, a przy tym ograniczyć koszty. Automaty od Irmatic cechują się również pełną integracją z obecnymi systemami stosowanymi w przedsiębiorstwach oraz możliwością ich rozbudowy, czy wzbogacania o praktyczne moduły i systemy.

Gdzie i w jakim celu można wykorzystać IRStock oraz IRLocker?

Automaty vendingowe od Irmatic sprawdzają się szczególnie dobrze w branży handlowej, w której z powodzeniem mogą zastąpić kasjera. Dzięki odpowiednim modułom, terminalowi płatniczemu oraz drukarce fiskalnej klient może nie tylko otrzymać lub zwrócić zamówiony towar, ale także bezpośrednio kupić go w maszynie.

W przemyśle urządzenia od Irmatic sprawdzają się doskonale na magazynach. Przeznacza się je tam do dyspozycji pracowników, którzy mogą przechowywać narzędzia i urządzenia. Dzięki temu w miejscu pracy każda rzecz jest zabezpieczona przed zgubieniem.

Automaty sprawdzają się również w branży medycznej – jako maszyny przechowujące leki i inne medykamenty w odpowiedniej temperaturze. Chętnie są również wykorzystywane przez pacjentów i ich rodziny, celem przekazywania produktów FMCG, czy rzeczy osobistych w bezkontaktowej formie.

Author

Udostępnij