Strona głównatechnologiaJakie akcesoria do iPhone’a warto kupić? 

Jakie akcesoria do iPhone’a warto kupić? 

AUTOR

Kategorie

Kupiłeś iPhone’a i zastanawiasz się, jakie dodatki do niego dobrać? Jedne z nich są nieco praktyczniejsze od innych, ale wszystko zależy od tego, jakie masz potrzeby. W tym artykule podpowiadamy, na jakie akcesoria do iPhone’a warto zwrócić uwagę. W zestawieniu znajdziesz zarówno dodatki funkcjonalne, jak i te atrakcyjne. 

Zabezpiecz ekran przed pęknięciem 

Naprawa pękniętego ekranu nie należy do najtańszych usług. A już w szczególności w przypadku iPhone’a. Z tego względu warto go zabezpieczyć na wypadek upadku z wysokości, czy nawet zgniecenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem są naklejki ze szkła hartowanego, lub specjalne folie. Taki dodatek zabezpiecza ekran nie tylko przed pęknięciem, ale także przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Jeśli natomiast chcesz zabezpieczyć tył urządzenia, to warto dodatkowo wyposażyć telefon w obudowę. Apple oferuje swoim klientom dedykowane etui do smartfonów. Takie opakowanie nie tylko chroni urządzenie, ale także ułatwia proces ładowania bezprzewodowego. 

Jaki powerbank do iPhone’a? 

Choć iPhone’y mają wiele zalet i są uważane za flagowce na rynku, to słyną także z nie najlepszej baterii. Nie ma jednak tego złego, bo wystarczy zaopatrzyć się w powerbanka. Dzięki takiemu dodatkowi możesz naładować telefon w każdym miejscu, bez dostępu do gniazdka. Jaki powerbank wybrać? Najnowsze modele iPhone’ów można ładować bezprzewodowo. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem są powerbanki ładujące za pomocą specjalnej płyty. Nie musisz pamiętać o kablu, ani innych dodatkach. Wystarczy, że położysz telefon na urządzeniu, a zacznie się ono samoczynnie ładować. 

Jeśli jednak posiadasz starszy model, to rozwiązaniem są tradycyjne powerbanki, do których telefon podłącza się za pomocą kabla. Pamiętaj przy tym, że im większa pojemność powerbanka, tym więcej naładowań będziesz mógł uzyskać. 

Słuchawki to must have 

Słuchawki to obowiązkowy dodatek do każdego telefonu. Dzięki nim możesz słuchać muzyki, podcastów, oglądać filmy, czy seriale zawsze i wszędzie. Najnowsze słuchawki do iPhone’ów nie tylko przesyłają dźwięk, ale także wyciszają otoczenie. W efekcie to, co dociera do Twojego ucha, to czysta muzyka. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno słuchawki douszne, jak i nauszne. Douszne są mniejsze i wygodniejsze pod czapkę. Jednak łatwiej je zgubić. Alternatywnym rozwiązaniem są słuchawki nauszne, które obejmują cały narząd słuchu. Są one zdrowsze dla uszu, ale także zajmują więcej miejsca i nie założymy ich pod czapkę. Warto więc zaopatrzyć się w dwie pary w zależności od potrzeb. 

Author

Udostępnij