Strona głównatechnologiaJednoczesne ładowanie i słuchanie muzyki w iPhone 7 z Auxillite

Jednoczesne ładowanie i słuchanie muzyki w iPhone 7 z Auxillite

AUTOR

Kategorie

Auxillite wystartowało ze swoim projektem na Kickstarterze, prezentując bardzo przydatny dodatek dla posiadaczy iPhone 7 i iPhone 7 Plus, który pozwala na jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie urządzenia. Do wykonywania tych czynności jednocześnie jest to niezbędne, ponieważ Apple usunęło gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Jedyną możliwością podłączenia słuchawek do nowych modeli iPhone’ów jest zastosowanie adaptera dołączonego do oryginalnego zestawu, ale nie daje to już możliwości ładowania.

Akcesorium od Auxillite ma bardzo ciekawy i elegancki wygląd w kształcie cylindra. Po prawej stronie znajduje się gniazdo słuchawkowe 3.5 mm, a po lewej port Lighitng. Adapter jest wodoodporny, zgodnie z certyfikatem IP67, czyli podobnie jak iPhone 7. Będzie dostępny w kolorze srebrnym oraz czarnym. Oferuje również diodę LED, która informuje o tym, czy smartfon jest ładowany. W ofercie dostępna będzie również wersja premium z podstawką – Auxillite S.

Do celu potrzebne było zebranie 60 000 dolarów, a twórcom pomysłu udało się tego dokonać 21 dni przed zakończeniem zbiórki. Koszt jednej sztuki Auxillite to 9 $, a Auxillite S to 13 dolarów. Podstawowe wersje zostaną wysłane w grudniu.

Źródło: Kickstarter

Author

Udostępnij