Strona głównatechnologiaJedyny wiarygodny test prędkości iPhone 7 vs Galaxy Note 7

Jedyny wiarygodny test prędkości iPhone 7 vs Galaxy Note 7

AUTOR

Kategorie

Praktycznie codziennie otrzymujemy wiele informacji na temat płonących jednostek Galaxy Note 7. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że przed odkryciem tak istotnej wady, wielu uznało nowy flagowy fablet Samsunga za najlepszy telefon z Androidem jaki pojawił się kiedykolwiek w historii. Kolejnym ciosem dla całej serii Note i marki Samsung mogą być doniesienia o wybuchających urządzeniach, które teoretycznie są bezpieczne i nie powinny stanowić zagrożenia dla zdrowia i życia właścicieli.

Na dobrą sprawę nie wiadomo co dalej będzie z urządzeniami Note 7, ponieważ według pogłosek Samsung wstrzymał ich produkcję, a oficjalnym oświadczeniu mówi wyłącznie o zmianie harmonogramu produkcji. Krajowe oddziały firmy podobno wstrzymują wysyłkę zamówionych jednostek, a jednym z krajów, w których potwierdzono taki stan rzeczy jest Holandia.

Tak na rozluźnienie całej napiętej atmosfery mam dla Was bardzo interesujący test prędkości największych rywali od wielu lat, którzy w narożnikach wystawiają swoje najnowsze flagowce. W jednym narożniku mamy iPhone 7 od Apple, a w drugim palącego się do walki Galaxy Note 7 od Samsunga. Sami oceńcie kto wygrał ten pojedynek.

Author

Udostępnij