Strona głównatechnologiaJoe Belfiore, twarz Windows Phone korzysta z....iPhone'a

Joe Belfiore, twarz Windows Phone korzysta z….iPhone’a

AUTOR

Kategorie

Jak ciężko zachować lojalność wobec marki, której jest się twarzą ostatnio mógł się przekonać Robert Lewandowski zamieszczając zdjęcie z iPhone. Od razu wyśledzili to internauci i zrobiło się małe zamieszanie, ponieważ jak wiadomo nasz as jest reprezentantem marki Huawei. Teraz ten sam los spotkał wiceprezesa grupy systemu operacyjnych Microsoft.

Joe Belfiore jest twarzą Windows Phone, który uczestniczy w każdej prezentacji nowych urządzeń z mobilnym systemem Windows. Został on przyłapany umieszczając zdjęcie z Kyoto na Twitterze. Obserwujący od razu zauważyli, że zdjęcie zostało wysłane z iPhone, czyli produktu jednego z konkurentów Microsoftu na rynku urządzeń mobilnych.

Jest to oczywiście niezręczność dla całej firmy oraz samego Joe Belfiore’go i pokazuje jak wielki wpływ na tę dziedzinę mają urządzenia Apple. Dochodzi do tego, że menadżerowie konkurencyjnych firm korzystają z iPhone na co dzień.

Przeczytaj także:Nauka kolorów z iPhone 6s dla dzieci

Po całej mini-aferze wiceprezes odniósł się do całej sytuacji tłumacząc, że poznaje również inne środowiska i ekosystemy. Z tego względu, iż użytkownicy PC z Windows również używają telefonów z Androidem czy iOS’em. Jak wiadomo Microsoft wydaje również aplikacje przeznaczone na te systemy, a więc jest to jakaś forma wytłumaczenia.

Przyznaje także, że korzysta z konkurencyjnych urządzeń i oprogramowania jak Google Maps, Spotify, Periscope, MacBook czy Nexus.

Author

Udostępnij