Strona głównatechnologiaKFC i ładowanie telefonu z pudełka Watt A Box

KFC i ładowanie telefonu z pudełka Watt A Box

AUTOR

Kategorie

Na początku tego roku inna sieć fastfoodowa, McDonald’s przygotowała specjalną akcję promocyjną, w której tekturowe pudełko po zestawie Happy Meal można było zamienić w zestaw VR. Teraz przyszła kolej na Kentucky Fried Chicken (KFC), która również kieruje swoją kampanię do użytkowników urządzeń mobilnych.

W Indiach, KFC współpracuje z agencją Blink Digital, a wynikiem tego jest utworzenie specjalnego pudełka, w którym znajdzie się zamówiony zestaw. Zostało ono nazwane Watt A Box i pomaga naładować smartfon lub tablet dzięki umieszczonemu wewnątrz akumulatorowi. Po spożyciu posiłku powerbank można wyjąć z pudełka i korzystać z niego na co dzień. To jednak nie wszystko, bo w zestawie 5-in-1 znajdują się również dwa kable z wtyczką microUSB oraz Lightin. Watt A Box ma pojemność 6100 mAh.

Niestety nie znajdują się one w regularnej sprzedaży i można je wygrać w specjalnym internetowym konkursie oraz w wybranych placówkach w Delhi i Mumbaju. Nie wiadomo czy możemy się spodziewać ekspansji całej akcji w pozostałych krajach.

Author

Udostępnij