Strona głównatechnologiaKlon iPhone X z pojemną baterią, który jest prawie 10 razy tańszy

Klon iPhone X z pojemną baterią, który jest prawie 10 razy tańszy

AUTOR

Kategorie

Chińska firma Oukitel zaprezentowała model U18, czyli jak doskonale widać klon iPhone X. Tył może nie przypomina flagowego urządzenia Apple, ale z przód wygląda podobnie, ze względu na charakterystyczne wcięcie. Posiada też system rozpoznawania twarzy oraz gesty.

Oukiel głównie znany jest z telefonów z ogromnymi bateriami i tym samym również U18 posiada baterię 4000 mAh. Telefon ma 5.85-calowy ekran 720p o proporcjach 21:9. Wewnątrz pracuje chipset MediaTek MT6750T wraz z 4 GB RAM oraz pamięcią 64 GB. Z tyłu znajdują się dwa aparat 16 MP + 5 MP. Przedni aparat ma natomiast 13 MP. Oukitel U18 działa na Androidzie 7.0 Nougat. Pod głównym aparatem znajduje się czytnik linii papilarnych, a na dole port USB typu C.

Wcięcie jednak, a raczej oprogramowanie nie jest dopasowane i wygląda to komicznie, kiedy pomiędzy nim pozostaje pusta przestrzeń. Dopiero teraz, powoli aplikacje na iOS są optymalizowane do iPhone X. Tak więc, deweloperzy raczej nie będą dostosowywali swoich aplikacji do wcięcia U18 i będzie to wyglądać śmiesznie. Urządzenie kosztuje obecnie 159 dolarów, a więc trochę ponad 500 złotych. https://www.youtube.com/watch?time_continue=320&v=maDOApKQK8U

Author

Udostępnij