Strona głównatechnologiaKod źródłowy Pokemon GO ujawnia czego możemy się spodziewać w najbliższej aktualizacji

Kod źródłowy Pokemon GO ujawnia czego możemy się spodziewać w najbliższej aktualizacji

AUTOR

Kategorie

“Code divig”, czyli zajęcie, które pozwala ujawnić aplikacji lub gry poprzez przeglądanie kodu źródłowego. Oprócz tego można się również dowiedzieć, co mogą przynieść kolejne aktualizacje. Jedną z gier, którymi interesuje się cały świat i wiele osób zagląda do jej kodu jest Pokemon GO.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami oraz ostatnią zapowiedzią Niantic, już 12 grudnia powinniśmy zobaczyć aktualizację, która będzie zawierała 100 nowych Pokemonów. Jednak to nie wszystko czego możemy się spodziewać już w najbliższy poniedziałek.

Według najnowszego przecieku Niantic może dodać żeńskie i męskie odmiany Pokemonów do gry. Opcja hodowania różnych płci Pokemonów jest dostępna w oryginalnych tytułach z tej serii. pozwala to na zebranie unikalnych i jeszcze bardziej rzadkich okazów. Może też okazać się, że zobaczymy odmiany Pokemonów, które zostały wprowadzone w II generacji. Są to błyszczące stwory (shiny).

Wraz z nową aktualizacją może pojawić się także opcja dostosowywania awatarów i kostiumów Pokemonów. Należy jednak pamiętać, że część funkcji jest aktualnie w przygotowaniu i nie oznacza, że trafią one do Pokemon GO w najbliższym czasie. Może też tak się zdarzyć, że nie zobaczymy ich wcale.

Źródło: TheSilphRoad, AndroidAuthority

Author

Udostępnij