Strona głównatechnologiaKodyRabatowe.pl - wiele rabatów w jednym miejscu

KodyRabatowe.pl – wiele rabatów w jednym miejscu

AUTOR

Kategorie

Portal KodyRabatowe.pl to jedna z najczęściej wyszukiwanych pozycji w polskim Internecie, gdzie znajdziemy kupy, zniżki i wszelkiego rodzaju rabaty i promocje na przeróżne produkty i usługi praktycznie wszystkich sklepach naszego kraju. Dla ceniących sobie wygodę i mobilność, twórcy witryny postanowili wydać także aplikację, którą znajdziemy w App Store i Google Play. Znajdziemu tu wiele znanych kuponów z McDonald’s, KFC, North Fish czy Subway. Poza tymi, które oferuje wiele innych aplikacji możemy znaleźć wiele promocji w sklepach internetowych i stacjonarnych.
Po założeniu darmowego konta na KodyRabatowe.pl możemy ustalić swoje preferencje, a wyświetlane będą tylko takie kupony, które są najbardziej do nas dopasowane ze względu na markę kategorię lub lokalizację. Interesjuącą nas promocje możemy dodać do ulubionych i sprawdzić je na innych urządzeniach po zalogowaniu się na swoje konto. Aplikacja wysyła także powiadomienia o nowych promocjach organizowanych przez jeden z naszych ulubionych sklepów lub ulubiony bar czy restaurację.
Promocje, kupony i kody rabatowe podzielone są na kategorie: Spożywcze Moda Zdrowie i uroda RTV Podróże Dla dzieci Motoryzacja Dom i Ogród Każdy kupon jest aktualny i zawarte są informacje o okresie trwania promocji.

Author

Udostępnij