Strona głównatechnologiaKolejne schematy iPhone 8, które mogą potwierdzać bezprzewodowe ładowanie

Kolejne schematy iPhone 8, które mogą potwierdzać bezprzewodowe ładowanie

AUTOR

Kategorie

W zeszłym tygodniu widzieliśmy makiety, które rzekomo przedstawiały nadchodzącego iPhone 8. Na uwagę zasługiwał ekran zajmujący całą powierzchnię przedniego panelu oraz dwa tylne aparaty umieszczone w pozycji pionowej. Dziś mam okazję zobaczyć kolejne uproszczone schematy, które dostarcza Benjamin Geskin – projektant i osoba od wszelkich przecieków technologicznych.

Schemat potwierdza pionowy moduł kamery, ale nie widać śladu skanera TouchID, który zapewne zostanie umieszczony pod ekranem. Z tyłu widać również zaokrąglony otwór, który może mieścić płytkę bezprzewodowego ładowania. Jak sam Geskin twierdzi, źródło tego przecieku jest na 95 % godne zaufania, cokolwiek miałoby to znaczyć.

Oczywiście powstaje wiele spekulacji na temat iPhone 8 i żadnej nie możemy być pewni. Wszystko jednak zaczyna się klarować i niektóre z parametrów zaczynają się powtarzać. Nie wiadomo jeszcze czy z tyłu zobaczymy szklany panel, który znacznie ułatwiłby wdrożenie bezprzewodowego ładowania. Inne źródła mówią o pracach Apple nad specjalną matą, która umożliwiłaby zachowanie metalowej konstrukcji.

Źródło: Benjamin Geskin

Author

Udostępnij