Strona głównatechnologiaKolejne zdjęcia prototypu iPhone 8 z pionowymi aparatami

Kolejne zdjęcia prototypu iPhone 8 z pionowymi aparatami

AUTOR

Kategorie

Co chwilę w sieci pojawiają się różne koncepty, rendery, makiety czy szkice nadchodzącego iPhone 8. Raz już mogliśmy zobaczyć zdjęcia rzekomego prototypu nowego urządzenia Apple, a dziś po raz kolejny pojawiają się “prawdziwe” fotografie, które moją przedstawiać makietę iPhone 8. Według tego smartfon nie będzie miał przycisku Home, a skaner linii papilarnych (TouchID) zostanie umieszczony pod przednim, szklanym panelem.

Według źródła przecieku, dany prototyp został złożony z autentycznych części, które zostaną użyte podczas produkcji. Z tyłu, po lewej stronie u góry widzimy pionowo ustawione dwa aparaty. Na lewym boku znajdziemy przełącznik dźwięku oraz regulacja głośności, a po prawej stronie widzimy przycisk zasilania. Nie wiemy czy wyświetlacz w tym przypadku działa i czy jest to LCD lub OLED. Na dole nie ma gniazda słuchawkowego, ale pomiędzy dwoma głośnikami znajduje się port Lighting.

Tylny panel prawdopodobnie jest szklany i konstrukcją przypomina to iPhone 4 lub 4S. Wpływa na to też zastosowanie metalowej ramy. Ostateczną wersję iPhone 8 powinniśmy zobaczyć już we wrześniu, choć pojawiają się plotki, że może to nastąpić nieco później ze względu na opóźnienia produkcyjne.

Źródło: BGR

Author

Udostępnij