Strona głównatechnologiaKolejne zdjęcia włączonego Samsunga Galaxy S8

Kolejne zdjęcia włączonego Samsunga Galaxy S8

AUTOR

Kategorie

Od dwóch dni w sieci pojawiać zaczęły się zdjęcia Samsunga Galaxy S8 i nie może być to przypadek, ponieważ pochodzą one z różnych źródeł. Dziś do sieci trafia kolejna porcja zdjęć, w tym również włączonego urządzenia, gdzie widzimy ikony aplikacji oraz przyciski nawigacji na ekranie.

Przede wszystkim dostrzec możemy, że na jednym ekranie mieści się aż 25 aplikacji. Pod nimi znajdują się przyciski nawigacji, które są zgodne z wcześniejszym wyciekiem grafik, które pokazywały identyczne ikony.

Drugie ze zdjęć pokazuje również włączone Galaxy S8 i Galaxy S8+, ale z wygaszony ekranem, gdzie widzimy funkcję Always On. Zaznaczone są również rozmiary wyświetlaczy, odpowiednio 5.8 cala oraz 6.2 cala.

Oba urządzenia mają być napędzane przez chipset Qualcomm Snapdragon 835 lub Exynos z serii 9, zależnie od regionu. Mogą też posiadać dwa warianty – z 6 GB pamięci RAM oraz z 4 GB RAM. Oba modele mają mieć pojemność 64 GB z możliwością rozszerzenia. Różnić je będzie pojemność baterii – 3000 mAh oraz 3500 mAh.

Author

Udostępnij