Strona głównatechnologiaKolejny flagowiec Nokia C1 z 4 GB RAM i dwoma aparatami

Kolejny flagowiec Nokia C1 z 4 GB RAM i dwoma aparatami

AUTOR

Kategorie

Wcześniej pojawiły się informacje na temat flagowego modelu Nokia P, który ma pojawić się w przyszłym roku. Do sieci trafiły jego rzekome zdjęcia oraz część specyfikacji. Przeczytacie o tym więcej w tym miejscu.

Nokia C1, jest kolejnym obiektem dzisiejszego wycieku, który będzie flagowym produktem. Podobnie jak Nokia P ma on działać na chipsecie Snapdragon 835, ale posiadać “tylko” 4 GB pamięci RAM. Najciekawiej jednak sprawa wygląd z tyłu urządzenia, gdzie znajdziemy dwa aparaty 16 MP i 12MP z potrójną lampą LED. W środku podobno ma znajdować się bateria 3210 mAh. Podobno Nokia C1 ma być dostępna w trzech wariantach pojemności – 32, 64 oraz 128 GB. Urządzenie będzie wyposażone w USB typu C.

Oczywiście oba modele mają zostać uruchomione na najnowszej wersji Android 7.0 Nougat. Nokia C1, w przeciwieństwie do bezimiennego wcześniejszego flagowca, wygląda atrakcyjniej i jest bardziej zgodne z tradycyjnym projektem fińskiej marki.

Istnieje możliwość, że oba modele lub przynajmniej jeden z nich możemy zobaczyć już w lutym na targach MWC w Barcelonie.

Źródło: GizmoChina

Author

Udostępnij