Strona głównatechnologiaKolejny iPhone z poziomym aparatem?

Kolejny iPhone z poziomym aparatem?

AUTOR

Kategorie

Pogłoski o każdym kolejny produkcie Apple, a w szczególności o iPhone’ach wzbudzają w wielu technologicznych maniakach wiele emocji i oczywiście nie inaczej jest w przypadku plotek o przyszłorocznej generacji. Japoński Macotakara dostarcza ciekawe informacje, ale o rzekomym iPhone 7S, który ma być zaktualizowaną wersją iPhone 7. Wszyscy jednak liczą, że kolejny iPhone będzie odróżniał się od swojego poprzednika.

Najciekawszym wątkiem tego “przecieku” jest podwójny aparat. Sam w sobie nie jest zaskoczeniem, ale jego pionowe umieszczenie obiektywów może wydawać się dość dziwaczne jeśli Apple zdecydowałoby się na takich ruch. Z kolei dalej możemy przeczytać, że flagowiec będzie miał 5 cali, a większa wersja 5.8 cali. Wcześniejsze plotki sugerowały, że powstaną trzy różne warianty, a więc niczego nie możemy być pewni.

iPhone 8 lub iPhone 7S (nie znamy jeszcze nazwy) ma podobno być też wyposażony w wyświetlacz OLED, bezprzewodowe ładowanie oraz wiele innych “wodotrysków”, o których istnieniu jeszcze nikt nie wie. Mówi się również o zakrzywionym ekranie oraz szklanej konstrukcji. Znaczące zmiany oczekiwane są ze względu na 10. rocznicę od wydania pierwszego iPhone’a.

Źródło: Macotakara

Author

Udostępnij