Strona głównatechnologiaKolejny tajemniczy smartfon Sony Xperia na zdjęciach

Kolejny tajemniczy smartfon Sony Xperia na zdjęciach

AUTOR

Kategorie

Wygląda na to, że Sony chce bardzo mocno rozpocząć ten rok i na targach MWC 2017 zobaczymy kilka smartfonów od japońskiej firmy. Już kilka razy obiektem przecieków był domniemany model Xperia XA2, a teraz do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające chyba następce Xperii XZ. Co najlepsze dzisiejszy przeciek pokazuje także trzy inne, niekoniecznie nowe telefony.

Według źródła Xperia XZ drugiej generacji znajduje się w dolnym, prawym rogu. Nad nim znajduje się prawdopodobnie znany już z ubiegłego roku model Xperia XZ, a więc jego poprzednik. Starszy smartfon miał 5.2-calowy wyświetlacz, a zdjęcie jest wykonane pod takim kątem, że trudno stwierdzić jaki rozmiar będzie miał jego następca. Po jego lewej stronie znajduje się chyba Xperia Z Ultra z 6.4-calowym ekranem i to może nam sugerować, że nowa Xperia XZ może być nieco większa od poprzednika.

Jedyne czego możemy się dowiedzieć o jego domniemanej specyfikacji to ilość pamięci RAM, która ma wynieść 4 GB. Dotychczasowy Sony Xperia XZ ma 3 GB RAM.

Źródło: GSMArena, Techtastic

Author

Udostępnij