Strona głównatechnologiaKoncept iPhone 8, który mógłby zostać wykorzystany przez Apple

Koncept iPhone 8, który mógłby zostać wykorzystany przez Apple

AUTOR

Kategorie

Jak wiadomo, Apple zawsze trzyma w tajemnicy do końca informacje o swoich produktach. Mimo tego, że od premiery nowej generacji iPhone’ów dzieli nas jeszcze kilka miesięcy to w sieci pojawiają się już pierwsze plotki. Obok nich możemy także zobaczyć projekty powstające na ich bazie. Powstało już wiele pomysłów, które pokazywały to czego możemy oczekiwać we wrześniu tego roku. Jednak najnowszy projekt jest chyba jednym z najlepszych i przypadnie do gustu wielu osobom.

Za koncepcję iPhone 8 odpowiedzialny jest Gabor Balogh, który stworzył imponujący projekt z bezramkowym ekranem. Przede wszystkim an szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie Siri wraz z rozszerzoną rzeczywistością, czyli coś, co Apple może wprowadzić pewnego dnia. Siri, w takiej formie można wykorzystać do identyfikacji zabytków czy sprawdzenia parametrów życiowych osób w pobliżu. Oczywiście nie każdej osoby, którą spotkamy, ale tej, którą telefon będzie mógł zidentyfikować na podstawie pewnych parametrów.

Balogh w swoim pomyśle bardzo dużą uwagę przywiązuje właśnie do Siri i idealnie pokazuje to umieszczenie ikony wirtualnego asystenta w pojemnościowym przycisku Home. Po jego obu bokach umiezcone są ikony, które zmieniają się w zależności jaką aktualnie czynność wykonujemy.

Nie oczekujmy, że tego typu funkcje z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości pojawią się już w 2017 roku, ale za kilka lat może to być codziennością.

Źródło: Gabor Balogh, MacRumors

Author

Udostępnij