Strona głównatechnologiaKoncept iPhone 8, który zawstydza iPhone 7

Koncept iPhone 8, który zawstydza iPhone 7

AUTOR

Kategorie

Według tego co już wiemy, zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Apple będzie opierać się na tym samym stylu konstrukcji iPhone’a przez trzy lata. Zatem w przyszłym roku powinniśmy zobaczyć zupełnie nowy smartfon z nadgryzionym jabłkiem. Nie wiemy oczywiście jak ostatecznie będzie wyglądał iPhone 8, ale przez najbliższe miesiące będą pojawiały się ciekawe koncepty. Jeden z nich możemy zobaczyć już dziś.

Odpowiedzialny jest za niego Veniamin Geskin. Do jego stworzenia użył on kilku informacji na temat przyszłorocznego smartfonu Apple, które mogliśmy usłyszeć z różnych źródeł. Na pierwszy rzut oka przypomina trochę Galaxy S7 edge lub Galaxy Note 7, które również mają zakrzywione obustronnie ekrany. Nie widzimy tu jednak ekranu, który zajmowałby całą powierzchnię urządzenia, zgodnie z niektórym plotkami. Zamiast tego możemy zobaczyć ceramiczną ramę, zainspirowaną nowym Apple Watch Series 2.

Geskin w swoim projekcie dodaje bezprzewodowe ładowanie oraz usuwa całkowicie port Lighting, aby iPhone był ultrasmukły. Rezultaty połączenia tego wszystkiego dają niesamowity wygląd. Nie wiadomo czy Apple zdecyduje się na prowadzenie którejś z tych reguł projektowania do swojego przyszłorocznego smartfonu, ale mają na to jeszcze rok, a więc sporo czasu, aby zastosować wiele nowości w stosunku do iPhone 7.

Źródło: TechnoBuffalo

Author

Udostępnij