Strona głównatechnologiaKorea Południowa oferuje darmowe smartfony do testu Internetu w kraju.

Korea Południowa oferuje darmowe smartfony do testu Internetu w kraju.

AUTOR

Kategorie

Według Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej Korea Południowa posiada najszybsze łącza internetowe na świecie. Fajnie byłoby nawet wypróbować takie połączenie, ale wysokie koszty roamingu i niekiedy niezgodność urządzenia z obsługą takiego przesyłu mogłoby być utrudnieniem.

Teraz największy operator w kraju SK Telecom Co oraz Samsung rozpoczynają promocję, która pozwoli na wypożyczenie smartfonu. Oferta przeznaczona jest specjalnie dla turystów odwiedzających Koreę Południową. Umożliwia to przetestowanie tego wyjątkowo szybkiego połączenia na jednym z urządzeń Samsunga. Dodatkowo turyści będą mogli wykorzystać 1 GB danych dziennie.

Program promocyjny oferowany jest w ramach Enjoy Mobile Korea organizowanym przez Agencję Turystyczną Korei. Jeżeli zamierzasz odwiedzić ten kraj wystarczy wejść na stronę agencji i się zarejestrować według wskazówek. Oferta przeznaczona dla osób, które będą lądowały na międzynarodowym lotnisku Incheon. Urządzenie wraz z pakietem danych będzie udostępniane na 5 dni.

Dla turystów będzie przeznaczone 250 smartfonów tygodniowo, co daje liczbę ponad 12 tysięcy rocznie. Urządzenia Samsung będą miały preinstalowaną aplikację VisitKorea, która zawiera informacje turystyczne o kraju w kilku językach.

Author

Udostępnij