Strona głównatechnologiaKtóry smartfon ładuje się najszybciej? Zobacz zwycięzcę

Który smartfon ładuje się najszybciej? Zobacz zwycięzcę

AUTOR

Kategorie

OnePlus 5T jest jednym z ostatnich flagowców, który nie wspiera bezprzewodowego ładowania. Apple przecież dopiero w tym roku wdrożyło do swoich urządzeń tę funkcję oraz wsparcie szybkiego ładowania. Ma za to inny atut, który znacząco wpływa na ocenę tego telefonu. OnePlus mianowicie chwali się swoim szybkim ładowaniem przewodowym, które jest najlepsze na rynku. Tom’s Guide stara się to udowodnić, a poniżej możemy zobaczyć wyniki testu.

Test był niezwykle prosty, rozładowywali oni flagowe smartfony do zero i następnie je ładowali. Sprawdzali wyniki po 30 minutach i po godzinie. W próbie użyto oczywiście ładowarek i kabli dostarczonych w zestawie, poza jednym wyjątkiem.

Jak nie trudno się domyślić na pierwszym miejscu po 30 minutach jest OnePlus 5T z wynikiem 59 %. Po całej godzinie został on niemal naładowany do pełna. Wszystko to dzięki technologii DASH Charge, którą szczyci się OnePlus.

Drugi w tym zestawieniu jest LG V30, który również uzyskuje zadowalające rezultaty. Wszystkie trzy iPhone’y zajmują miejsca od trzeciego do piątego, więc też nie wypadają najgorzej. Jednak tu jest pewien haczyk, ponieważ iPhone X, iPhone 8 oraz iPhone 8 potrzebują oddzielnej ładowarki MacBooka i kabla USB-C na Lightning (więcej tutaj). Korzystając z dołączonych kabli i ładowarek, nowe iPhone’y spadają na samo dno rankingu.

Źródło: Tom’s Guide

Author

Udostępnij