Strona głównatechnologiaKulm Skiflug WM 2016 - oficjalna gra Mistrzostw Świata

Kulm Skiflug WM 2016 – oficjalna gra Mistrzostw Świata

AUTOR

Kategorie

Od ponad 15 lat skoki narciarskiej zyskują wielką popularność w Polsce, a wszystko oczywiście dzięki znakomitemu Adamowi Małyszowi. Co weekend w okresie zimowym wszyscy chuchamy naszym skoczkom pod narty, aby lecieli jak najdalej. Gry związane z tym sportem również powstawały od ponad dekady, w które sam portrafiłem grać godzinami na komputerze. Teraz możemy doświadczyć tego na smartfonach i tabletach w oficjalnej grze Mistrzostw Świata w lotach narciarskich na skoczni Kulm. Gra dostępna bezpłatnie w Google Play oraz App Store.

Przyszłoroczne mistrzostwa odbędą się w Bad-Mitterndorf w dniach 15-17 stycznia. Dla wszystkich fanów przygotowano także grę Kulm Skiflug WM 2016, w której zmierzymy się z graczami z całego świata. Najlepsi mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Do poprawnego działania gry musimy mieć urządzenie wyposażone w żyroskop, co jest już raczej standardem w nowszych modelach smartfonów i tabletów. W grze odtworzone są wszystkie warunki znane ze skoczni. Najważniejszym jest oczywiście wiatr, który znacząco wpływa na odległość oraz styl lotu.

Przeczyta także: Jak dołączyć do społeczności Snapchat

Ciekawostką są komentarze w wykonaniu niegdyś znakomitych austriackich lotników Andreasa Goldbergera oraz Martina Kocha.

Pobierz:

Author

Udostępnij