Strona głównatechnologiaKupon na batona lub chipsy za 1 zł w Żabce lub Freshmarkecie

Kupon na batona lub chipsy za 1 zł w Żabce lub Freshmarkecie

AUTOR

Kategorie

BLIK to najlepsze co mogło spotkać mobilne płatności w ostatnich latach. Wskazują na to liczby za poprzedni rok, gdzie przeczytacie o tym w tym artykule. Już niedługo będzie on udostępniony większej ilości użytkownikom bankowych aplikacji mobilnych. Za kilka tygodni powinniśmy mieć też możliwość zapłacenia BLIK-iem w jednej z największych sieci sklepów, czyli Biedronce. Przejdźmy jednak do meritum.

Freshmarket i Żabka to ulubione sklepy, kiedy potrzebujemy wyskoczyć po jedną lub kilka drobnych rzeczy. Raczej nie robimy tam większych zakupów. Jeśli często zdarza ci się chodzić właśnie do jednego lub drugie sklepu, to masz okazję zgarnąć kupon przy dokonywaniu kolejnych zakupów. Wszystko dzięki płatności BLIK.

Płacąc aplikacją i kodem BLIK we Freshmarkecie lub w Żabce otrzymamy na paragonie kupon 1 zł. Obniży on cenę do złotówki następujących produktów:

baton Twix (50g) baton Mars (51g) baton Snickers (50g) chipsy Lays cebulka chipsy Lays papryka (40g).

Akcja promocyjna trwa od dziś (21.02) do 20 marca 2018 roku. Nie dotyczy to transakcji, w których kupujemy jednak napoje alkoholowe lub wyroby tytoniowe, z wyjątkiem piwa.

Author

Udostępnij