Strona głównatechnologiaKwit Skaner - sprawdzaj i porównuj ceny

Kwit Skaner – sprawdzaj i porównuj ceny

AUTOR

Kategorie

Kwit Skaner to kolejny ze świetnych star-up’ów, które wprowadzą wiele zmian i ułatwień w naszym codziennym życiu. Aplikacja pozwoli nam przede wszystkim w szybki sposób porównać ceny produktów spożywczych w największych sklepach, które oferują robienie zakupów poprzez sieć. Wystarczy wymienić największe ze sklepów, w których sprawdzimy ceny ponad 120 000 produktów, tj. Ezakupy Tesco, Frisco, e-Piotr i Paweł, Alma24. Aplikację Kwit Skaner znajdziemy w App Store oraz Windows Store, wkrótce ma pojawić się również wersja na platformę Android.

Aplikacja to przede wszystkim skaner kodów kreskowych, który umożliwi wyszukanie produktów w różnych sklepach wraz z najniższymi cenami. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności musimy wpisać nasz lub wybrany kod pocztowy. Produkty możemy również wyszukiwać po frazie. Przy każdej pozycji mamy podaną cenę i sieć, w której dostępny jest towar wraz z krótkim opisem i składnikami. Przy każdym produkcie dostępne jest także zdjęcie.

Przeczytaj także: Z Polą prześwietlisz wszystkie produkty.

Każdy produkt ma swoją historię, gdzie uzyskamy informacje o zmianach cen we wszystkich sieciach. O każdym produkcie możemy przeczytać opinie i komentarze.

Pobierz:

Author

Udostępnij