Strona głównatechnologiaKyocera prezentuje swój drugi smartfon, który można myć wodą z mydłem

Kyocera prezentuje swój drugi smartfon, który można myć wodą z mydłem

AUTOR

Kategorie

W grudniu 2015 roku Kyocera ogłosiło swój pierwszy smartfon, który jest odporny na mycie wodą z mydłem – Digno Rafre. Widocznie jeden model to za mało i postanowili zaprezentować nowy o nazwie Rafre. Nowe urządzenie, podobnie jak swój poprzednik może nie wyróżnia się specyfikacją, ale Kyocera zapewnia, że z łatwością można go umyć pod spienioną wodą, a także używać nawet gdy jest mokry.

Kyocera Rafre jest także odporny na gorącą wodę, a więc bez problemu można z niego korzystać podczas kąpieli w wannie. Telefon ma również wstępnie zainstalowane aplikacje przydatne w kuchni, które można obsługiwać za pomocą gestów.

https://www.youtube.com/watch?v=ylZgmWdhR3s

Smartfon posiada 5-calowy wyświetlacz HD (720p), a pod jego maską znajdziemy 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB rozszerzalnej pojemności (do 200 GB). Z tyłu umieszczono aparat 13 MP z silnikiem przetwarzania obrazu AINOS i PDAF, a z przodu 5-megapikselowy aparat do selfie. Kyocera Rafre działa pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3000 mAh. Dostępny jest jedynie w Japonii (operator KDDI) w kolorach Pale Pink, Clear White oraz Light Blue.

Źródło: Kyocera, PhoneArena

Author

Udostępnij