Strona głównatechnologiaLayout, czyli aplikacja od twórców Instagrama

Layout, czyli aplikacja od twórców Instagrama

AUTOR

Kategorie

Instagram to marka sama w sobie. Znany na całym świecie portal społecznościowy, w którym użytkownicy dodają ‘kwadratowe’ zdjęcia. Z resztą raczej nie trzeba nikomu go przedstawiać, ponieważ używają go miliony osób na całym świecie. Kilkanaście miesięcy temu Instagram wydał specjalną aplikację Hyperlapse na iOS, która pozwala na tworzenie unikatowych filmików ciesząca się uznaniem wśród użytkowników

Jakiś wydawca postanowił dać instagramowiczom aplikację umożliwiającą tworzenie kolaży z biblioteki zdjęć. Jest ona dostępna w App Store oraz Google Play. O Layout dla Windows Phone niestety nic nie wiadomo, tak jak w przypadku aplikacji Instagram, która od dawna nie jest aktualizowana.

Aplikacja Layout pozwala na tworzenie kompozycji ze zdjęć, które znajdują się na naszym telefonie lub zrobienie serii nowych zdjęć za pomoca tzw. ‘photo booth’. Do wyboru mamy kilka układów, w których możemy umieścić dowolne zdjęcia. Ich układ możemy konfigurować w dowolny sposób, kadrować, obracać czy przemieszczać.

Layout jest w pełni w języku polskim. Do korzystania z aplikacji nie potrzebujemy logowania się lub zakładania jakiegokolwiek konta. Kolaże możemy udostępniać głównie za pomocą Instagrama lub Facebooka. Prace możemy zapisać również w pamięci urządzenia.

Author

Udostępnij